Farmina N&D GF PUMPKIN cat venison and apple 1,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5777
23,99 € / ks Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg
Farmina N&D GF PUMPKIN cat venison and apple 1,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje srmčie mäso, tekvicu a jablká.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Srnčie mäso (28%), bielkoviny zo sušeného srnčieho mäsa (26%), hrachový škrob, kurací tuk, sušená tekvica (5%), sušené vajcia, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené jablká (0,5%), sušené čučoriedky, sušené granátové jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 4000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 42,00%; tuky 20,00%; vláknina 1,80%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,09%; Omega‐6 mastné kyseliny 3,40%; Omega‐3 mastné kyseliny 0,90%; DHA 0,50%; EPA 0,30%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4185 - Mj/Kg 17,51

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 1.7 kg
EAN: 8010276035417
Vek mačky: pre dospelé mačky
EAN: 8010276035417
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 1500 g 8010276035424
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5772
farmina n d lg ancestral adult neutered pomegranate and chicken 300 g 8010276030474
5,49 €
Jednotková cena: 18,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 300 g.

Kód: 23260
OBC018845 1575879358
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 5 kg.

Kód: ABOV004613
OBC019082 1584538818
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 5152
OBC014377 1486712965
43,70 €
49,99 € (–12 %)
Jednotková cena: 8,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 5 kg.

Kód: ABOV025586
OBC024174 1702989096
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Farmina N&D cat TROPICAL SELECTION (AG) adult, chicken 0,3 kg je výživná strava pre dospelé mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín.

Kód: 8689
OBC009564 1411489518
17,29 €
18,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 11,53 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 23546
OBC024177 1702991292
Akcia
3 €
4,50 € (–33 %)
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6730
OBC015000 1564037002
6,99 €
Jednotková cena: 23,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 300 g.

Kód: 5467
farmina n d grain free kitten kitten chicken and pomegranate 300 g 8010276021199
6,51 €
Jednotková cena: 21,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka a gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22666
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered lamb 10 kg 8010276042149
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Farmina N&D cat Tropical selection (AG) adult neutered lamb je výživná strava pre dospelé kastrované mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z...

Kód: 6914
OBC023555 1687423419
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačky, určené na prevenciu tvorby trichobezoárov. Balenie 1,5kg.

Kód: 9316
OBC024162 1702887945
26,67 €
28,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 17,78 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačiatka a gravidné alebo dojčiace mačky. Obsahuje slede, sladké zemiaky, spirulinu a rybí olej.

Kód: PHARMAOBC024162
farmina n d grain free ocean pumpkin cat herring and orange 300 g 8010276036735
5,69 €
6,19 € (–8 %)
Jednotková cena: 18,97 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5496
farmina n d grain free quinoa cat digestion lamb 1500 g 8010276035790
26,20 €
26,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 17,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5464
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122