Farmina N&D cat PRIME (GF) adult, chicken & pomegranate 5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5152
59,99 € –6 % 55,88 € / ks Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg
Farmina N&D cat PRIME (GF) adult, chicken & pomegranate 5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC019082 1584538818
59,99 € –6 %

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s kuracím mäsom a granátovými jablkami. 

Vlastnosti krmiva :

  • N&D Grain Free sa vyznačuje nízkym glykemickým indexom, ktorý umožňuje postupné uvoľňovanie energie počas dňa.
  • Výlučne s obsahom prírodných antioxidantov, výťažky bohaté na tokoferol umožňujú konzerváciu výlučne prírodnými látkami.
  • Bez obsahu GMO.
  • Bez obsahu lepku.
  • Balené v ochrannej atmosfére. Pri procese balenia sa kyslík nahrádza dusíkom, ktorý zaručuje prírodnú konzerváciu produktu.
  • Bohatý na vysokokvalitné esenciálne látky, vrátane vitamínov, ktoré sa vďaka prídavku  za „studena“ vyznačujú dlhšou trvanlivosťou.

Zloženie: 
Kuracie mäso bez kostí (30%), bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa (28%), sladký zemiak, kurací tuk, sušené vajcia, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), hrachová vláknina, sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné dopnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 4000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg;
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg;
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 44.00%; tuky 20.00%; vláknina 1.80%; vlhkosť 8.00%; popol 8.50%; vápnik 1.10%; fosfor 0.90%; horčík 0.08%; Omega-6 3.30%; Omega-3 0.90%; DHA 0.50%; EPA 0.30%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4204 - Mj/Kg 17,59

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 5 kg
EAN: 8010276032683
EAN: 8010276032683

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 15kg
15,63 €
16,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,42 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6727
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122
farmina n d grain free cat adult neutered chicken and pomegranate 1500 g 8010276030467
40,78 €
Jednotková cena: 27,19 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre vykastrované mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3805
OBC015016 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3377
OBC007325 1411489516
5,05 €
5,49 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22669
OBC020234 1618213004
55,58 €
64,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 11,12 € / 1 kg

Granule pre kastrované mačky s kačicou a brokolicou.

Kód: ABOV008728
farmina n d grain free kitten kitten chicken and pomegranate 300 g 8010276021199
6,51 €
Jednotková cena: 21,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka a gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22666
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 15 kg 8010276042125
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých a kastrovaných psov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8865
OBC027381 1782469020
61,26 €
64,99 € (–5 %)
Jednotková cena: 12,25 € / 1 kg

Vedecky vyvinutá pre mačky trpiace alergiami, intoleranciami, svrbením či podráždenou pokožkou –Slede, quinoa, kokos a kurkuma. Kompletné krmivo pre dospelé...

Kód: PHARMAOBC027381
OBC017829 1562072383
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s rybou. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21648
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 1500 g 8010276020208
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21650
OBC014999 1564037002
6,67 €
6,99 € (–4 %)
Jednotková cena: 22,23 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 300 g.

Kód: ABOV005463
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 5 kg 8010276032744
49,99 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6629
OBC007275 1564126171
Farmina N&D GF cat adult chicken and pomegranate 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21649
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered lamb 10 kg 8010276042149
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Farmina N&D cat Tropical selection (AG) adult neutered lamb je výživná strava pre dospelé kastrované mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z...

Kód: 6914
OBC015007 1563973677
6,10 €
6,19 € (–1 %)
Jednotková cena: 20,33 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5499