Farmina N&D cat AG adult, neutered, chicken, spelt, oats & pomegranate 5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: ABOV025586
49,99 € –12 % 43,70 € / ks Jednotková cena: 8,74 € / 1 kg
Farmina N&D cat AG adult, neutered, chicken, spelt, oats & pomegranate 5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC014377 1486712965
49,99 € –12 %

Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky. Obsahuje kuracie mäso, špaldu, ovos a granátové jablká.

Vlastnosti krmiva:

  • N&D Ancestral Grain sa vyznačuje nízkym glykemickým indexom, ktorý umožňuje postupné uvoľňovanie energie počas dňa.
  • Výlučne s obsahom prírodných antioxidantov, výťažky bohaté na tokoferol umožňujú konzerváciu výlučne prírodnými látkami.
  • Vyrobené bez obsahu GMO.
  • Balené v ochrannej atmosfére. Pri procese balenia sa kyslík nahrádza dusíkom, ktorý zaručuje prírodnú konzerváciu produktu.
  • Vysokokvalitné vitamíny, ktoré sa vďaka prídavku  za „studena“ vyznačujú dlhšou trvanlivosťou.

Zloženie:
Čerstvé kuracie mäso bez kostí (24%), sušené kuracie mäso (24%),špalda (10%), ovos (10%), sušené vajcia,  čerstvé slede, sušené slede, hydrolyzované živočíšne  proteíny , sušená repná dužina, kurací tuk,  rybí tuk, rastlinná vláknina z hrachu, sušená lucerna alfalfa, sušená mrkva, inulín, frukto-oligosacharidy, mannán-oligosacharidy, sušené mleté granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený mletý špenát, skorocel indický (0,3%), sušené mleté čierne ríbezle, sušené pomaranče, sušené mleté čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, koreň kurkumy (0,2%), glukozamín, chondroitín sulfát, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Doplnkové látky na 1 kg:
Výživné doplnkovélátky: vitamín A 18000IU; vitamín D3 1200IU; vitamín E 600mg; vitamín C 300mg; niacín 150mg; kyselina pantoténová 50mg; vitamín B2 20mg; vitamín B6 8,1mg; vitamín B1 10mg; vitamín H 1,5mg; kyselina listová 1,5mg; vitamín B12 0,1mg; cholín chlorid 2800mg; betakarotén 1,5mg; chelát zinku a hydroxyanalógu metionínu 910mg; chelát mangánu a hydroxyanalógu metionínu 380mg; chelát železa a glycínu hydrát  250mg;chelát  medi a hydroxyanalógu metionínu 88mgselén 0,4mg; DL-metionín 5000mg; taurín 5000mg; L-karnitín 400mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok z aloe vera 1000mg; výťažok zo zeleného čaju 100mg;výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Antioxidanty: výťažok z tokoferolu.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 38%, tuky a oleje 10%, vláknina 5,50%, popol 8,30%, vápnik 1,20%, fosfor 1,00%, magnézium 0,09%;Omega-6 1,8%, Omega-3 0,40%, DHA 0,25%, EPA 0,15%, glukozamín 1200mg/kg, chondroitín  900mg/kg.Energetická hodnota: ME 3310 kcal/kg - 13,8MJ/kg.

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu.  

Dávkovanie:  

Adult cat weight (kg) Adult cat weight (lbs) Daily min (g) Daily max (g) Daily min (cups) Daily max (cups)
2 4,4 24 32 0,25 0,33
2,5 5,5 28 38 0,25 0,33
3 6,6 32 42 0,33 0,5
3,5 7,7 36 48 0,33 0,5
4 8,8 40 52 0,33 0,5
4,5 9,9 42 56 0,5 0,66
5 11 45 60 0,5 0,66
5,5 12,1 48 65 0,5 0,66
6 13,2 52 68 0,5 0,75
6,5 14,3 54 72 0,66 0,75

 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 5 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 5.2 kg
EAN: 8010276032751
EAN: 8010276032751

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC015000 1564037002
6,99 €
Jednotková cena: 23,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 300 g.

Kód: 5467
OBC015015 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5850
OBC024174 1702989096
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Farmina N&D cat TROPICAL SELECTION (AG) adult, chicken 0,3 kg je výživná strava pre dospelé mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín.

Kód: 8689
OBC007325 1411489516
5,05 €
5,49 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22669
OBC024162 1702887945
26,67 €
28,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 17,78 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačiatka a gravidné alebo dojčiace mačky. Obsahuje slede, sladké zemiaky, spirulinu a rybí olej.

Kód: PHARMAOBC024162
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 15 kg 8010276042125
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých a kastrovaných psov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8865
439 41 nd quinoa weight management [400x600pxl]@img farmina site
25,14 €
26,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňaťom pre dospelé mačky so sklonom k nadváhe. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5767
farmina n d cat pumpkin grain free adult neutered lamb and blueberry 1500 g 8010276040138
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňaťom pre dospelé kastrované mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16161
OBC017723 1566479761
18,90 €
18,99 €
Jednotková cena: 12,60 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 22659
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 10kg 8010276042224
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 7656
OBC020234 1618213004
55,58 €
64,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 11,12 € / 1 kg

Granule pre kastrované mačky s kačicou a brokolicou.

Kód: ABOV008728
OBC013046 1564126602
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 6260
OBC023555 1687423419
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačky, určené na prevenciu tvorby trichobezoárov. Balenie 1,5kg.

Kód: 9316
farmina n d lg ancestral adult neutered pomegranate and chicken 300 g 8010276030474
5,49 €
Jednotková cena: 18,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 300 g.

Kód: 23260
farmina n d grain free cat adult neutered chicken and pomegranate 1500 g 8010276030467
40,78 €
Jednotková cena: 27,19 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre vykastrované mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3805
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 1500 g 8010276020208
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21650