Farmina N&D cat PRIME (GF) adult, boar & apple 5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: ABOV004613
59,99 € –6 % 55,88 € / ks Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg
Farmina N&D cat PRIME (GF) adult, boar & apple 5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC018845 1575879358
59,99 € –6 %
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s mäsom z diviaka a jablkami.

Vlastnosti krmiva :


N&D Grain Free sa vyznačuje nízkym glykemickým indexom, ktorý umožňuje postupné uvoľňovanie energie počas dňa.
Výlučne s obsahom prírodných antioxidantov, výťažky bohaté na tokoferol umožňujú konzerváciu výlučne prírodnými látkami.
Bez obsahu GMO.
Bez obsahu lepku.
Balené v ochrannej atmosfére. Pri procese balenia sa kyslík nahrádza dusíkom, ktorý zaručuje prírodnú konzerváciu produktu.
Bohatý na vysokokvalitné esenciálne látky, vrátane vitamínov, ktoré sa vďaka prídavku  za „studena“ vyznačujú dlhšou trvanlivosťou.


Zloženie: 
Diviačie mäso (25%), bielkoviny zo sušeného diviačieho mäsa (23%), sladký zemiak, kuracie mäso bez kostí, bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa, kurací tuk, sušené vajcia, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), hrachová vláknina, sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené jablká (0,5%), sušené granátové jablká, sušené sladké pomaranče, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 5000mg; (3a910) L-karnitín 400mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg;
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg;
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 44,00%; tuky a oleje 20,00%; vláknina 1,80%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,08%; Omega-6 mastné kyseliny 3,40%; Omega-3 mastné kyseliny 0,90%; DHA 0,50%; EPA 0,30%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4197 - Mj/Kg 17,56

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 5 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 5.2 kg
EAN: 8010276032720
EAN: 8010276032720

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

obc013049 1495610544
Novinka
101,52 €
108,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,15 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre kastrované mačky bez obilovín, kura, granátové jablko.Bielkoviny 46%, tuky a oleje 11%, vláknina 5,1%.

Kód: PHARMAOBC013049
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 1500 g 8010276020208
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21650
OBC024160 1703073348
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC024160
farmina n d grain free kitten kitten chicken and pomegranate 300 g 8010276021199
6,51 €
Jednotková cena: 21,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka a gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22666
OBC020234 1618213004
55,58 €
64,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 11,12 € / 1 kg

Granule pre kastrované mačky s kačicou a brokolicou.

Kód: ABOV008728
OBC014999 1564037002
6,67 €
6,99 € (–4 %)
Jednotková cena: 22,23 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 300 g.

Kód: ABOV005463
OBC027382 1782469280
67,83 €
69,99 € (–3 %)
Jednotková cena: 13,57 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé mačky. Prepeličie mäso, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 30.00%; tuky 16.00%; vláknina 2.30%; vlhkosť 8.00%; popol...

Kód: PHARMAOBC027382
nd quinoa feline adult senior 80g 1200
1,46 €
1,53 € (–4 %)
Jednotková cena: 18,25 € / 1 kg

Jahňacie rebierko a plece (35 %), extrahované quinoa semená (5 %), sladké zemiaky, sleď, bravčové plece, prášková celulóza, zelené jablko, rohovník,...

Kód: PHARMAOBC026361
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122
farmina n d ocean pumpkin grain free kitten cod shrimp cantaloupe melon 5 kg 8010276038869 1
69,99 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 16125
OBC017829 1562072383
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s rybou. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21648
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 1500 g 8010276035424
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5772
OBC017723 1566479761
18,90 €
18,99 €
Jednotková cena: 12,60 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 22659
OBC007275 1564126171
Farmina N&D GF cat adult chicken and pomegranate 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21649
farmina n d grain free quinoa cat urinary duck 1500 g 8010276035820 1
24,95 €
26,99 € (–7 %)
Jednotková cena: 16,63 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5468
farmina n d lg ancestral cat lamb and blueberry 1500 g 8010276021595
18,99 €
Jednotková cena: 12,66 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 23889