Farmina N&D GF PUMPKIN cat neutered quail 1,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5772
25,49 € –6 % 23,75 € / ks Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg
Farmina N&D GF PUMPKIN cat neutered quail 1,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 1500 g 8010276035424
25,49 € –6 %

Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky. Obsahuje prepeličie mäso, tekvicu a granátové jablká.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Prepeličie mäso (32%), bielkoviny zo sušeného prepeličieho mäsa (30%), hrachový škrob, sušená tekvica (5%), sušené vajcia, kurací tuk, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky:
Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2800mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 5000mg; (3a910) L-karnitín 400mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 46,00%; tuky 11,00%; vláknina 5,50%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,09%; Omega‐6 mastné kyseliny 2,00%; Omega‐3 mastné kyseliny 0,45%; DHA 0,30%; EPA 0,10%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 3631 - Mj/Kg 15,19

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Adult cat weight (kg) Adult cat weight (lbs) Daily min (g) Daily max (g) Daily min (cups) Daily max (cups)
2 4,4 25 33 0,25 0,33
2,5 5,5 30 40 0,33 0,5
3 6,6 32 44 0,33 0,5
3,5 7,7 36 48 0,33 0,5
4 8,8 40 52 0,33 0,5
4,5 9,9 42 56 0,5 0,66
5 11 45 60 0,5 0,66
5,5 12,2 48 63 0,5 0,66
6 13,2 52 68 0,5 0,66
6,5 14,3 55 72 0,5 0,75

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 1.7 kg
EAN: 8010276035424
EAN: 8010276035424

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC007275 1564126171
Farmina N&D GF cat adult chicken and pomegranate 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21649
OBC017723 1566479761
18,90 €
18,99 €
Jednotková cena: 12,60 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 22659
OBC015015 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5850
OBC024179 1702991284
37,69 €
41,99 € (–10 %)
Jednotková cena: 9,42 € / 1 kg

Výživné granule pre kastrované mačky.

Kód: ABOV007995
farmina n d grain free pumpkin cat venison and apple 1500 g 8010276035417
23,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5777
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 15 kg 8010276042125
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých a kastrovaných psov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8865
farmina n d ocean pumpkin grain free kitten cod shrimp cantaloupe melon 5 kg 8010276038869 1
69,99 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 16125
OBC024174 1702989096
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Farmina N&D cat TROPICAL SELECTION (AG) adult, chicken 0,3 kg je výživná strava pre dospelé mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín.

Kód: 8689
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 1500 g 8010276021571
15,42 €
18,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21879
OBC019082 1584538818
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 5152
OBC020022 1606721702
Novinka
51,59 €
59,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,32 € / 1 kg

bielkoviny 46,00%; oleje a tuky 11,00%; vláknina 5,50%; popol 8,70%.

Kód: PHARMAOBC020022
OBC027381 1782469020
61,26 €
64,99 € (–5 %)
Jednotková cena: 12,25 € / 1 kg

Vedecky vyvinutá pre mačky trpiace alergiami, intoleranciami, svrbením či podráždenou pokožkou –Slede, quinoa, kokos a kurkuma. Kompletné krmivo pre dospelé...

Kód: PHARMAOBC027381
farmina n d grain free ocean pumpkin cat herring and orange 300 g 8010276036735
5,69 €
6,19 € (–8 %)
Jednotková cena: 18,97 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5496
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 5 kg 8010276032744
49,99 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6629
OBC013046 1564126602
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 6260
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 300 g 8010276020161
5,76 €
6,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 19,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 300 g.

Kód: 21654