Farmina
Webová stránka značky: Farmina
Farmina Pet Foods
Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
info@farmina.com
Výpis produktov
3,76 €
4,19 €
(–10 %)
Jednotková cena:
12,53 € / 1 kg
Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:
Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
Budete pravidelne...
Kód: 7746
1,68 €
Jednotková cena:
19,76 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo pre mačky s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 85 g.
Kód: 10161
3,40 €
3,49 €
(–2 %)
Jednotková cena:
11,33 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo určené na podporu pečeňových funkcií. Balenie 300 g.
Kód: 9600
3,40 €
3,49 €
(–2 %)
Jednotková cena:
11,33 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo pre psov s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 300 g.
Kód: 10117
2,07 €
Jednotková cena:
29,57 € / 1 kg
Krmivo pre dospelé mačky so šťavnatým kuracím mäsom, chutným granátovým jablkom a výživnými tukmi. Vhodné pre zdravý a vitálny život.
Kód: PHARMAOBC024110
3,21 €
3,49 €
(–8 %)
Jednotková cena:
10,70 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo pre psov v prípadoch akútneho alebo chronického renálneho zlyhania. Balenie 300 g.
Kód: 10140
1,66 €
Jednotková cena:
19,53 € / 1 kg
Konzerva pre mačky s pečeňovými problémami.
Kód: ABOV001235
22 €
25,49 €
(–13 %)
Jednotková cena:
11 € / 1 kg
Kompletné dietetické krmivo pre psov s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 2 kg.
Kód: 10118
1,70 €
1,80 €
(–5 %)
Jednotková cena:
20 € / 1 kg
kompletné diétne krmivo pre mačky, ktoré sa používa na zníženie neznášanlivosti živín, podporuje funkciu kože v prípade dermatóz a vypadávania srsti
Kód: PHARMAOBC024826
3,69 €
3,89 €
(–5 %)
Jednotková cena:
12,30 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo s rybou a zemiakmi pre psov s potravinovou intoleranciou a alergiou. Balenie 300 g.
Kód: 10129
3,21 €
3,49 €
(–8 %)
Jednotková cena:
10,70 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo pre psov rozpúšťa struvitové kamene a znižuje opätovný výskyt. Balenie 300 g.
Kód: 10143
3,33 €
3,49 €
(–4 %)
Jednotková cena:
11,10 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo určené na kontrolu prísunu glukózy u psov s cukrovkou. Balenie 300 g.
Kód: 9599
Ovládacie prvky výpisu
395 položiek celkom