Farmina N&D LG ANCESTRAL adult neutered chicken and pomegranate 1,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 1,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 23546
18,99 € –8 % 17,29 € / ks Jednotková cena: 11,53 € / 1 kg
Farmina N&D LG ANCESTRAL adult neutered chicken and pomegranate 1,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC009564 1411489518
18,99 € –8 %

Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky. Obsahuje kuracie mäso, špaldu, ovos a granátové jablká.

Vlastnosti krmiva:

  • N&D Ancestral Grain sa vyznačuje nízkym glykemickým indexom, ktorý umožňuje postupné uvoľňovanie energie počas dňa.
  • Výlučne s obsahom prírodných antioxidantov, výťažky bohaté na tokoferol umožňujú konzerváciu výlučne prírodnými látkami.
  • Vyrobené bez obsahu GMO.
  • Balené v ochrannej atmosfére. Pri procese balenia sa kyslík nahrádza dusíkom, ktorý zaručuje prírodnú konzerváciu produktu.
  • Vysokokvalitné vitamíny, ktoré sa vďaka prídavku  za „studena“ vyznačujú dlhšou trvanlivosťou.

Zloženie:
Čerstvé kuracie mäso bez kostí (24%), sušené kuracie mäso (24%),špalda (10%), ovos (10%), sušené vajcia,  čerstvé slede, sušené slede, hydrolyzované živočíšne  proteíny , sušená repná dužina, kurací tuk,  rybí tuk, rastlinná vláknina z hrachu, sušená lucerna alfalfa, sušená mrkva, inulín, frukto-oligosacharidy, mannán-oligosacharidy, sušené mleté granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený mletý špenát, skorocel indický (0,3%), sušené mleté čierne ríbezle, sušené pomaranče, sušené mleté čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, koreň kurkumy (0,2%), glukozamín, chondroitín sulfát, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Doplnkové látky na 1 kg:
Výživné doplnkovélátky: vitamín A 18000IU; vitamín D3 1200IU; vitamín E 600mg; vitamín C 300mg; niacín 150mg; kyselina pantoténová 50mg; vitamín B2 20mg; vitamín B6 8,1mg; vitamín B1 10mg; vitamín H 1,5mg; kyselina listová 1,5mg; vitamín B12 0,1mg; cholín chlorid 2800mg; betakarotén 1,5mg; chelát zinku a hydroxyanalógu metionínu 910mg; chelát mangánu a hydroxyanalógu metionínu 380mg; chelát železa a glycínu hydrát  250mg;chelát  medi a hydroxyanalógu metionínu 88mgselén 0,4mg; DL-metionín 5000mg; taurín 5000mg; L-karnitín 400mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok z aloe vera 1000mg; výťažok zo zeleného čaju 100mg;výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Antioxidanty: výťažok z tokoferolu.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 38%, tuky a oleje 10%, vláknina 5,50%, popol 8,30%, vápnik 1,20%, fosfor 1,00%, magnézium 0,09%;Omega-6 1,8%, Omega-3 0,40%, DHA 0,25%, EPA 0,15%, glukozamín 1200mg/kg, chondroitín  900mg/kg.Energetická hodnota: ME 3310 kcal/kg - 13,8MJ/kg.

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu.  

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 1.7 kg
EAN: 8010276030481
EAN: 8010276030481

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d grain free pumpkin cat duck and cantaloupe melon 300 g 8010276035356
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5494
OBC024174 1702989096
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Farmina N&D cat TROPICAL SELECTION (AG) adult, chicken 0,3 kg je výživná strava pre dospelé mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín.

Kód: 8689
OBC024160 1703073348
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC024160
OBC017829 1562072383
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s rybou. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21648
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 10kg 8010276042224
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 7656
farmina n d grain free quinoa cat urinary duck 1500 g 8010276035820 1
24,95 €
26,99 € (–7 %)
Jednotková cena: 16,63 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5468
farmina n d grain free quinoa cat digestion lamb 1500 g 8010276035790
26,20 €
26,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 17,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5464
farmina n d ocean cat adult codfish and orange 5 kg 8010276032775
46,56 €
49,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6677
OBC015014 1562071997
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3380
OBC015007 1563973677
6,10 €
6,19 € (–1 %)
Jednotková cena: 20,33 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5499
OBC014377 1486712965
43,70 €
49,99 € (–12 %)
Jednotková cena: 8,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 5 kg.

Kód: ABOV025586
farmina n d grain free pumpkin cat venison and apple 1500 g 8010276035417
23,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5777
OBC020108 1614956595
57,26 €
59,99 € (–4 %)
Jednotková cena: 11,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňaťom pre dospelé kastrované mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 16162
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 300 g 8010276035370
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 300 g.

Kód: 5497
OBC017723 1566479761
18,90 €
18,99 €
Jednotková cena: 12,60 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 22659
farmina n d ocean grain free adult neutered herring and orange 5 kg 8010276040213
52,79 €
64,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé kastrované mačky s rybou. Balenie 5 kg.

Kód: 16131