Vernostný program AbovZoo

Čo je vernostný program AbovZoo.sk ?

Vernostný program AbovZoo.sk je prevádzkovaný spoločnosťou PET SHOP s.r.o., so sídlom Nižný Heringeš 2031/1, 040 01 Košice, IČO: 36605018, ktorý umožňuje jeho členom získavať rôzne výhody v e-shope AbovZoo.sk.

Aké výhody vyplývajú z členstva vo vernostnom programe AbovZoo.sk ?

Členstvo vo vernostnom programe AbovZoo.sk prináša mnoho výhod ako napríklad:

  • vernostné zľavy
  • zľavové kupóny na rôzny sortiment
  • informácie o našich novinkách a akciách

Zľava sa vzťahuje na krmivá a chovateľské potreby pre psy a mačky:

  • Pri nákupe nad 300 € dostanete od nás 3% zľavu
  • Pri nákupe nad 600 € dostanete od nás 6% zľavu

Zľava sa vzťahuje na krmivá a chovateľské potreby pre malé cicavce, hospodárske zvieratávtáky:

  • Pri nákupe nad 150 € dostanete od nás 3% zľavu
  • Pri nákupe nad 300 € dostanete od nás 6% zľavu

Ako dlho platí môj vernostný program?

Vernostný program sa začína s prvým dokončeným a uhradeným nákupom. Pre nastavenie novej zákazníckej zľavy môže trvať až 7 dní od poslednej uhradenej objednávky. Ak zákazník v priebehu posledných 12 mesiacov neuskutoční nákup v minimálnej hodnote 300 € s DPH (pri zľave 3 %) alebo 600 € s DPH (pri zľave 6 %), jeho zľava bude zrušená alebo znížená. Spoločnosť AbovZoo.sk. si vyhradzuje právo meniť podmienky zliav a ukončiť ich platnosť. Mimo tohto si vyhradzuje právo neprideliť zľavu v zvláštnych prípadoch bez udania dôvodu.

Kde zistím na akú zľavu mám nárok?

Prihlásenie do vášho účtu vám zabezpečí prehľad o vašich objednávkach a informáciu o vašej zľave . Informáciu vašej zľave nájdete v sekcií „Moje zľavy“ . Výška zľavy sa vám automatický vypočíta podľa vašich uhradených objednávok.

Zrušenie členstva v AbovZoo.sk

Člen vernostného programu je oprávnený kedykoľvek podať žiadosť o zrušenie svojej účasti vo vernostnom programe, a to zaslaním žiadosti o zrušenie členského účtu na e-mail info@abovzoo.sk. Na základe takto podanej žiadosti bude účet zo strany prevádzkovateľa zrušený a potvrdenie o zrušení bude účastníkovi zaslané na e-mail, z ktorého sa člen vernostného programu registroval.
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek pozastaviť alebo ukončiť s okamžitou platnosťou činnosť vernostného programu. Prevádzkovateľ bude o pozastavení alebo ukončení činnosti vernostného programu informovať uverejnením na internetovej stránke www.abovzoo.sk a rozoslaním informačného e-mailu na e-mailové adresy účastníkov.

Podmienky vernostného programu AbovZoo.sk v nadobúdajú účinnosť od 1.4.2024.