Ambulancia

 

Cenník            Fotogaléria

 

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na info@abovzoo.sk.

 

O nás

Veterinárna ambulancia AbovZOOveterina v Košiciach- Kompletná starostlivosť o Vášho miláčika.

Vitajte v našej veterinárnej ambulancii AbovZOOveterina, ktorá vznikla v roku 2020 ako súčasť spoločnosti PET SHOP, s.r.o. Naša ambulancia bola založená z dôvodu stále sa zvyšujúceho záujmu našich zákazníkov o veterinárne poradenstvo a služby. Sme špecializovaní na poskytovanie dietetického poradenstva a ponúkame širokú škálu špeciálnych veterinárnych krmív určených pre psov a mačky, ktoré majú zdravotné problémy. 

Nachádzame sa v priestoroch predajne chovateľských potrieb AbovZOO na adrese Jesenského 1606/17 v Košiciach. Aby sme lepšie vyhoveli potrebám našich zákazníkov, rozhodli sme sa vytvoriť web stránku abov.sk spolu s eshopom, kde ponúkame veterinárne krmivá a prípravky. Na tejto stránke Vás budeme pravidelne informovať o aktuálnych aktivitách v našej veterinárnej ambulancii.

Naša ambulancia je v neustálom vývoji, pričom náš záväzok je vždy poskytnúť to najlepšie pre našich najlepších priateľov - zvieratá. Naša vášeň pre zvieratá a radosť, ktorú cítime, keď ich dokážeme uzdraviť, tvoria základ našej práce ako veterinárov. 

Ponúkame komplexnú starostlivosť o malé zvieratá. S našou škálou vybavenia zahŕňajúcich hematológiu, mikroskopiu, ultrasonografiu, krvný profil, Snap testy, imunologické analyzátory, elektrokauter a inhalačnú anestéziu sme pripravení poskytnúť Vášmu miláčikovi základnú potrebnú starostlivosť. 

Naša ponuka služieb zahŕňa preventívne prehliadky, vakcinácie, mikročipy, ošetrenie proti blchám, kliešťom a červom, dentálnu starostlivosť, dietetické poradenstvo, analýzu moču, koprologické vyšetrenie, otoskopiu a kastráciu.

Ponúkame aj služby mobilného veterinára priamo u Vás doma. Sme tu preto, aby sme uľahčili Vašu starostlivosť o Vášho miláčika a zabezpečili mu odbornú starostlivosť priamo v pohodlí Vášho domova. S naším mobilným veterinárom nemusíte zápasiť so stresujúcimi cestami alebo čakaním v čakárni. Nemusíte chodiť k nám, my prídeme k Vám.

 
Ako to u nás funguje? 

Môžete si u nás objednať návštevu v čase, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ak chcete svojmu miláčikovi dopriať starostlivosť priamo u Vás doma, sme tu pre Vás.
Nechajte sa nás postarať o zdravie a pohodu Vášho miláčika.  

Sme veterinárna ambulancia AbovZOOveterina - oddaní vášmu zvieraciemu priateľovi!

Priestory veterinárnej ambulancie

IMG_1413-1-2048x1536

Ambulantné priestory nachádzajúce sa na Jesenského 17 v Košiciach, vo vnútri budovy AbovZOO– Chovateľské potreby.

  

Vybavenie veterinárnej ambulancie