Farmina N&D LG ANCESTRAL adult neutered chicken and pomegranate 300 g

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 300 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 23260
5,49 € / ks Jednotková cena: 18,30 € / 1 kg
Farmina N&D LG ANCESTRAL adult neutered chicken and pomegranate 300 g
Neohodnotené
Značka: Farmina

Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky. Obsahuje kuracie mäso, špaldu, ovos a granátové jablká.

Vlastnosti krmiva:

  • N&D Ancestral Grain sa vyznačuje nízkym glykemickým indexom, ktorý umožňuje postupné uvoľňovanie energie počas dňa.
  • Výlučne s obsahom prírodných antioxidantov, výťažky bohaté na tokoferol umožňujú konzerváciu výlučne prírodnými látkami.
  • Vyrobené bez obsahu GMO.
  • Balené v ochrannej atmosfére. Pri procese balenia sa kyslík nahrádza dusíkom, ktorý zaručuje prírodnú konzerváciu produktu.
  • Vysokokvalitné vitamíny, ktoré sa vďaka prídavku  za „studena“ vyznačujú dlhšou trvanlivosťou.

Zloženie:
Čerstvé kuracie mäso bez kostí (24%), sušené kuracie mäso (24%),špalda (10%), ovos (10%), sušené vajcia,  čerstvé slede, sušené slede, hydrolyzované živočíšne  proteíny , sušená repná dužina, kurací tuk,  rybí tuk, rastlinná vláknina z hrachu, sušená lucerna alfalfa, sušená mrkva, inulín, frukto-oligosacharidy, mannán-oligosacharidy, sušené mleté granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený mletý špenát, skorocel indický (0,3%), sušené mleté čierne ríbezle, sušené pomaranče, sušené mleté čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, koreň kurkumy (0,2%), glukozamín, chondroitín sulfát, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Doplnkové látky na 1 kg:
Výživné doplnkovélátky: vitamín A 18000IU; vitamín D3 1200IU; vitamín E 600mg; vitamín C 300mg; niacín 150mg; kyselina pantoténová 50mg; vitamín B2 20mg; vitamín B6 8,1mg; vitamín B1 10mg; vitamín H 1,5mg; kyselina listová 1,5mg; vitamín B12 0,1mg; cholín chlorid 2800mg; betakarotén 1,5mg; chelát zinku a hydroxyanalógu metionínu 910mg; chelát mangánu a hydroxyanalógu metionínu 380mg; chelát železa a glycínu hydrát  250mg;chelát  medi a hydroxyanalógu metionínu 88mgselén 0,4mg; DL-metionín 5000mg; taurín 5000mg; L-karnitín 400mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok z aloe vera 1000mg; výťažok zo zeleného čaju 100mg;výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Antioxidanty: výťažok z tokoferolu.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 38%, tuky a oleje 10%, vláknina 5,50%, popol 8,30%, vápnik 1,20%, fosfor 1,00%, magnézium 0,09%;Omega-6 1,8%, Omega-3 0,40%, DHA 0,25%, EPA 0,15%, glukozamín 1200mg/kg, chondroitín  900mg/kg.Energetická hodnota: ME 3310 kcal/kg - 13,8MJ/kg.

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu.  

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8010276030474
EAN: 8010276030474

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 300 g 8010276035370
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 300 g.

Kód: 5497
farmina n d grain free pumpkin cat duck and cantaloupe melon 300 g 8010276035356
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5494
farmina n d grain free ocean pumpkin cat herring and orange 300 g 8010276036735
5,69 €
6,19 € (–8 %)
Jednotková cena: 18,97 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5496
OBC024177 1702991292
Akcia
3 €
4,50 € (–33 %)
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6730
OBC015016 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3377
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 15kg
15,63 €
16,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,42 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6727
farmina n d grain free pumpkin cat venison and apple 1500 g 8010276035417
23,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5777
farmina n d grain free quinoa cat urinary duck 1500 g 8010276035820 1
24,95 €
26,99 € (–7 %)
Jednotková cena: 16,63 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5468
OBC020022 1606721702
Novinka
51,59 €
59,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,32 € / 1 kg

bielkoviny 46,00%; oleje a tuky 11,00%; vláknina 5,50%; popol 8,70%.

Kód: PHARMAOBC020022
OBC018751 1575887671
45,86 €
49,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 30,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 25587
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122
OBC020234 1618213004
55,58 €
64,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 11,12 € / 1 kg

Granule pre kastrované mačky s kačicou a brokolicou.

Kód: ABOV008728
OBC013047 1564126522
5,76 €
6,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 19,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre kastrované mačky bez obilovín, kura, granátové jablko.Bielkoviny 46%, tuky a oleje 11%, vláknina 5,1%.

Kód: PHARMAOBC013047
OBC015014 1562071997
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3380
OBC017829 1562072383
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s rybou. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21648
nd quinoa feline adult senior 80g 1200
1,46 €
1,53 € (–4 %)
Jednotková cena: 18,25 € / 1 kg

Jahňacie rebierko a plece (35 %), extrahované quinoa semená (5 %), sladké zemiaky, sleď, bravčové plece, prášková celulóza, zelené jablko, rohovník,...

Kód: PHARMAOBC026361