Farmina N&D GF QUINOA cat digestion lamb 1,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 1,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5464
26,99 € –2 % 26,20 € / ks Jednotková cena: 17,47 € / 1 kg
Farmina N&D GF QUINOA cat digestion lamb 1,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d grain free quinoa cat digestion lamb 1500 g 8010276035790
26,99 € –2 %

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje jahňacie mäso, quinou, fenikel a mätu.

PREČO QUINOA?
✔ Podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu.
✔ Bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty.
✔ Má nízky glykemický index.
✔ Neobsahuje lepok.
✔ Má vyšší obsah živín ako obilniny.
✔ Je v biokvalite, pestovaná v Taliansku.

Vysoko stráviteľné krmivo pre zdravie tráviaceho traktu. Hlavné vlastnosti :

• Vysoko stráviteľné
• Nízky obsah tuku
• Vysoký obsah rozpustnej vlákniny


VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN: Quinoa je potravina, ktorá dokonale zapadá do filozofie nutričného systému pre mäsožravce spoločnosti Farmina, pretože obsahuje približne 13% bielkovín vysokej biologickej hodnoty, ktoré sú bohaté na vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, čo je u zeleniny zriedkavosťou.

BIOLOGICKÁ HODNOTA PRIMÁRNYCH ZDROJOV BIELKOVÍN
Bielkoviny % Biologická hodnota
vajcia 12,5 100
mäso 22 80
ryby 19 78
QUINOA 13,1 75

Zloženie:
Jahňacie mäso (20%), bielkoviny zo sušeného jahňacieho mäsa (20%), hrachový škrob, kurací tuk, semená quinoy (8%), sušené vajcia, ľanové semiačka, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušený fenikel (2.5%), sušená mäta (2.5%), inulín (0.6%), frukto-oligosacharidy (0.6%), výťažok z kvasníc (0.6%) (zdroj mannán-oligosacharidov), psýllium (semená a plevy), chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, síran vápenatý dihydrát, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 3000mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 2500mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 7000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 33.00%; tuky 21.50%; vláknina 1.90%; vlhkosť 8.00%; popol 7.90%; vápnik 1.00%; fosfor 0.80%; horčík 0.08%; Omega-6 mastné kyseliny 3.30%; Omega-3 mastné kyseliny 0.60%; DHA 0.30%; EPA 0.15%; glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4222 - Mj/Kg 17,66

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Adult cat weight (kg) Adult cat weight (lbs) Recommended Daily Quantity (g) Recommended Daily Quantity (cups)
2 4,4 22-36 0.25-0.33
2,5 5,5 25-42 0.25-0.33
3 6,6 28-48 0.33-0.50
3,5 7,7 32-52 0.33-0.50
4 8,8 35-58 0.33-0.66
4,5 9,9 38-62 0.33-0.66
5 11 40-66 0.50-0.66
5,5 12,1 42-70 0.50-0.75
6 13,2 45-75 0.50-0.75
6,5 14,3 48-78 0.50-0.75

 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 1.7 kg
EAN: 8010276035790
EAN: 8010276035790

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 5 kg 8010276032744
49,99 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6629
OBC015016 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3377
OBC015014 1562071997
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3380
OBC024179 1702991284
37,69 €
41,99 € (–10 %)
Jednotková cena: 9,42 € / 1 kg

Výživné granule pre kastrované mačky.

Kód: ABOV007995
farmina n d grain free pumpkin cat duck and cantaloupe melon 300 g 8010276035356
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5494
farmina n d grain free ocean pumpkin cat herring and orange 300 g 8010276036735
5,69 €
6,19 € (–8 %)
Jednotková cena: 18,97 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5496
OBC018845 1575879358
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 5 kg.

Kód: ABOV004613
farmina n d grain free quinoa cat skin and coat quail 1500 g 8010276035837
26,99 €
Jednotková cena: 17,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s prepelicou pre dospelé mačky s citlivou kožou. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5755
farmina n d ocean cat adult codfish and orange 5 kg 8010276032775
46,56 €
49,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6677
OBC020022 1606721702
Novinka
51,59 €
59,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,32 € / 1 kg

bielkoviny 46,00%; oleje a tuky 11,00%; vláknina 5,50%; popol 8,70%.

Kód: PHARMAOBC020022
farmina n d ocean grain free adult neutered herring and orange 5 kg 8010276040213
52,79 €
64,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé kastrované mačky s rybou. Balenie 5 kg.

Kód: 16131
OBC027381 1782469020
61,26 €
64,99 € (–5 %)
Jednotková cena: 12,25 € / 1 kg

Vedecky vyvinutá pre mačky trpiace alergiami, intoleranciami, svrbením či podráždenou pokožkou –Slede, quinoa, kokos a kurkuma. Kompletné krmivo pre dospelé...

Kód: PHARMAOBC027381
OBC015000 1564037002
6,99 €
Jednotková cena: 23,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 300 g.

Kód: 5467
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 1500 g 8010276020208
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21650
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 15kg
15,63 €
16,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,42 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6727
OBC024160 1703073348
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC024160