Farmina N&D GF OCEAN PUMPKIN cat herring and orange 1,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 3380
25,49 € –6 % 23,75 € / ks Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg
Farmina N&D GF OCEAN PUMPKIN cat herring and orange 1,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC015014 1562071997
25,49 € –6 %

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje slede, tekvicu a pomaranče.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Slede (32%), bielkoviny zo sušených sleďov (30%), hrachový škrob, rybí tuk (zo sleďov), sušená tekvica (5%), sušené vajcia, sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené sladké pomaranče (0.5%), sušené granátové jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0.3%), sušené čučoriedky, sušené jablká, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0.2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 4000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 44.00%; tuky 20.00%; vláknina 1.80%; vlhkosť 8.00%; popol 8.70%; vápnik 1.00%; fosfor 0.90%; Omega-6 3.10%; Omega-3 1.40%; DHA 0.80%; EPA 0.50%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4197 - Mj/Kg 17,56

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 1.7 kg
EAN: 8010276036742
EAN: 8010276036742

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC015016 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3377
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 1500 g 8010276021571
15,42 €
18,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21879
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 10kg 8010276042224
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 7656
farmina n d ocean grain free adult neutered herring and orange 5 kg 8010276040213
52,79 €
64,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé kastrované mačky s rybou. Balenie 5 kg.

Kód: 16131
farmina n d grain free cat adult wild boar and apple 1500 g 8010276021083
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21647
OBC024175 1702989358
37,18 €
41,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 7,44 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky.Zloženie: vykostené kura (22%), dehydratovaný kurací protein (20%), špalda (12%), ovos (12%), dehydratovaný protein zo...

Kód: PHARMAOBC024175
OBC024177 1702991292
Akcia
3 €
4,50 € (–33 %)
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6730
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered lamb 10 kg 8010276042149
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Farmina N&D cat Tropical selection (AG) adult neutered lamb je výživná strava pre dospelé kastrované mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z...

Kód: 6914
OBC014999 1564037002
6,67 €
6,99 € (–4 %)
Jednotková cena: 22,23 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 300 g.

Kód: ABOV005463
OBC013428 1564126171
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka a gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3764
farmina n d grain free quinoa cat digestion lamb 1500 g 8010276035790
26,20 €
26,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 17,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5464
OBC015000 1564037002
6,99 €
Jednotková cena: 23,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 300 g.

Kód: 5467
nd quinoa feline adult senior 80g 1200
1,46 €
1,53 € (–4 %)
Jednotková cena: 18,25 € / 1 kg

Jahňacie rebierko a plece (35 %), extrahované quinoa semená (5 %), sladké zemiaky, sleď, bravčové plece, prášková celulóza, zelené jablko, rohovník,...

Kód: PHARMAOBC026361
farmina n d ocean cat adult codfish and orange 5 kg 8010276032775
46,56 €
49,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6677
OBC007325 1411489516
5,05 €
5,49 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22669
OBC024160 1703073348
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC024160