Farmina N&D GF PUMPKIN cat duck and cantaloupe melon 300 g

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 300 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5494
6,19 € –4 % 5,90 € / ks Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg
Farmina N&D GF PUMPKIN cat duck and cantaloupe melon 300 g
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d grain free pumpkin cat duck and cantaloupe melon 300 g 8010276035356
6,19 € –4 %

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje kačku, tekvicu a cantaloupe melón.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Kačacie mäso bez kostí (30%), bielkoviny zo sušeného kačacieho mäsa (28%), hrachový škrob, kurací tuk, sušená tekvica (5%), sušené vajcia, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušený melón Cantaloupe (0,5%), sušené granátové jablká, sušené jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky:
Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 4000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho. 
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 44,00%; tuky 20,00%; vláknina 1,80%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,09%; Omega‐6 mastné kyseliny 3,30%; Omega‐3 mastné kyseliny 0,90%; DHA 0,50%; EPA 0,30%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4197 - Mj/Kg 17,56

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Adult cat weight Recommended Daily Quantity (grams) Recommended Daily Quantity (cups)
2kg (4.4 lbs) 22-36g 0.25-0.33c
2.5kg (5.5 lbs) 25-42g 0.25-0.50c
3kg (6.6 lbs) 28-48g 0.25-0.50c
3.5kg (7.7 lbs) 32-52g 0.33-0.50c
4kg (8.8 lbs) 35-58g 0.33-0.66c
4.5kg (9.9 lbs) 38-62g 0.33-0.66c
5kg (11 lbs) 40-68g 0.50-0.66c
5.5kg (12.1 lbs) 42-72g 0.50-0.75c
6kg (13.2 lbs) 45-76g 0.50-0.75c
6.5kg (14.3 lbs) 48-80g 0.50-0.75c

 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8010276035356
EAN: 8010276035356

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC020022 1606721702
Novinka
51,59 €
59,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,32 € / 1 kg

bielkoviny 46,00%; oleje a tuky 11,00%; vláknina 5,50%; popol 8,70%.

Kód: PHARMAOBC020022
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 1500 g 8010276020208
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21650
OBC018751 1575887671
45,86 €
49,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 30,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 25587
OBC015001 1564037001
6,51 €
6,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 21,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňaťom pre dospelé mačky so sklonom k nadváhe. Balenie 300 g.

Kód: ABOV005474
OBC009564 1411489518
17,29 €
18,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 11,53 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 23546
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 15kg
15,63 €
16,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,42 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6727
OBC027382 1782469280
67,83 €
69,99 € (–3 %)
Jednotková cena: 13,57 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé mačky. Prepeličie mäso, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 30.00%; tuky 16.00%; vláknina 2.30%; vlhkosť 8.00%; popol...

Kód: PHARMAOBC027382
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 10kg 8010276042224
71,71 €
76,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 7656
OBC024174 1702989096
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Farmina N&D cat TROPICAL SELECTION (AG) adult, chicken 0,3 kg je výživná strava pre dospelé mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín.

Kód: 8689
farmina n d ocean grain free adult neutered herring and orange 5 kg 8010276040213
52,79 €
64,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé kastrované mačky s rybou. Balenie 5 kg.

Kód: 16131
OBC007325 1411489516
5,05 €
5,49 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 22669
farmina n d grain free cat adult wild boar and apple 1500 g 8010276021083
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21647
OBC013047 1564126522
5,76 €
6,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 19,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre kastrované mačky bez obilovín, kura, granátové jablko.Bielkoviny 46%, tuky a oleje 11%, vláknina 5,1%.

Kód: PHARMAOBC013047
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 1500 g 8010276035424
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5772
OBC015016 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3377
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 300 g 8010276020161
5,76 €
6,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 19,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 300 g.

Kód: 21654