Farmina N&D cat PUMPKIN (GF) adult, venison & apple 0,3 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5499
6,19 € –1 % 6,10 € / ks Jednotková cena: 20,33 € / 1 kg
Farmina N&D cat PUMPKIN (GF) adult, venison & apple 0,3 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC015007 1563973677
6,19 € –1 %

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje srmčie mäso, tekvicu a jablká.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Srnčie mäso (28%), bielkoviny zo sušeného srnčieho mäsa (26%), hrachový škrob, kurací tuk, sušená tekvica (5%), sušené vajcia, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené jablká (0,5%), sušené čučoriedky, sušené granátové jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 4000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 42,00%; tuky 20,00%; vláknina 1,80%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,09%; Omega‐6 mastné kyseliny 3,40%; Omega‐3 mastné kyseliny 0,90%; DHA 0,50%; EPA 0,30%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4185 - Mj/Kg 17,51

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Adult cat weight (kg) Adult cat weight (lbs) Daily min (g) Daily max (g) Daily min (cups) Daily max (cups)
2 4,4 22 36 0,25 0,33
2,5 5,5 25 42 0,25 0,5
3 6,6 28 48 0,25 0,5
3,5 7,7 32 52 0,33 0,5
4 8,8 35 58 0,33 0,66
4,5 9,9 38 62 0,33 0,66
5 11 40 68 0,5 0,66
5,5 12,1 42 72 0,5 0,75
6 13,2 45 76 0,5 0,75
6,5 14,3 48 80 0,5 0,75


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8010276035363
EAN: 8010276035363

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d ocean cat adult codfish and orange 5 kg 8010276032775
46,56 €
49,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6677
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 300 g 8010276035370
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 300 g.

Kód: 5497
OBC007275 1564126171
Farmina N&D GF cat adult chicken and pomegranate 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21649
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 4 kg 1 kg 8010276042132
41,10 €
41,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre kastrované mačky. Balenie 5kg.

Kód: 9124
farmina n d grain free pumpkin cat venison and apple 1500 g 8010276035417
23,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5777
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 1500 g 8010276035424
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5772
Farmina ND Cat TROPICAL SELECTION AG Adult neutered chicken 15kg
15,63 €
16,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,42 € / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé kastrované mačky s lahodným kuracím mäsom. Receptúra je obohatená o exotické ovocie, ktoré podporuje správne...

Kód: 6727
farmina n d grain free cat adult lamb and blueberry 1500 g 8010276020208
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21650
OBC019082 1584538818
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom kuracieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 5152
OBC027382 1782469280
67,83 €
69,99 € (–3 %)
Jednotková cena: 13,57 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé mačky. Prepeličie mäso, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 30.00%; tuky 16.00%; vláknina 2.30%; vlhkosť 8.00%; popol...

Kód: PHARMAOBC027382
nd quinoa feline adult senior 80g 1200
1,46 €
1,53 € (–4 %)
Jednotková cena: 18,25 € / 1 kg

Jahňacie rebierko a plece (35 %), extrahované quinoa semená (5 %), sladké zemiaky, sleď, bravčové plece, prášková celulóza, zelené jablko, rohovník,...

Kód: PHARMAOBC026361
OBC015014 1562071997
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s rybou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3380
OBC015015 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5850
OBC024160 1703073348
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC024160
OBC023555 1687423419
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačky, určené na prevenciu tvorby trichobezoárov. Balenie 1,5kg.

Kód: 9316
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 5 kg 8010276032744
49,99 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6629