Farmina N&D GF PUMPKIN cat pomegranate and quail 1,5 kg exp.13.09.2025

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s prepeličím mäsom. Balenie 1,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 3377
25,49 € –7 % 23,59 € / ks Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg
Farmina N&D GF PUMPKIN cat pomegranate and quail 1,5 kg exp.13.09.2025
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC015016 1563973725
25,49 € –7 %

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje prepeličie mäso, tekvicu a granátové jablká.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Prepeličie mäso (30%), bielkoviny zo sušeného prepeličieho mäsa (28%), hrachový škrob, kurací tuk, sušená tekvica (5%), sušené vajcia, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 4000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 44,00%; tuky 20,00%; vláknina 1,80%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,9%; horčík 0,09%; Omega‐6 mastné kyseliny 3,30%; Omega‐3 mastné kyseliny 0,90%; DHA 0,50%; EPA 0,30%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 4197 - Mj/Kg 17,56

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 1.7 kg
EAN: 8010276035387
EAN: 8010276035387

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC020022 1606721702
Novinka
51,59 €
59,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,32 € / 1 kg

bielkoviny 46,00%; oleje a tuky 11,00%; vláknina 5,50%; popol 8,70%.

Kód: PHARMAOBC020022
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 300 g 8010276035370
5,90 €
6,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 300 g.

Kód: 5497
OBC015007 1563973677
6,10 €
6,19 € (–1 %)
Jednotková cena: 20,33 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 300 g.

Kód: 5499
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 5 kg 8010276032744
49,99 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6629
OBC023555 1687423419
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačky, určené na prevenciu tvorby trichobezoárov. Balenie 1,5kg.

Kód: 9316
OBC024162 1702887945
26,67 €
28,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 17,78 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačiatka a gravidné alebo dojčiace mačky. Obsahuje slede, sladké zemiaky, spirulinu a rybí olej.

Kód: PHARMAOBC024162
OBC024160 1703073348
24,83 €
26,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 16,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC024160
obc013049 1495610544
Novinka
101,52 €
108,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,15 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre kastrované mačky bez obilovín, kura, granátové jablko.Bielkoviny 46%, tuky a oleje 11%, vláknina 5,1%.

Kód: PHARMAOBC013049
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 4 kg 1 kg 8010276042132
41,10 €
41,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre kastrované mačky. Balenie 5kg.

Kód: 9124
OBC024179 1702991284
37,69 €
41,99 € (–10 %)
Jednotková cena: 9,42 € / 1 kg

Výživné granule pre kastrované mačky.

Kód: ABOV007995
farmina n d grain free pumpkin cat venison and apple 1500 g 8010276035417
23,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5777
nd quinoa feline adult senior 80g 1200
1,46 €
1,53 € (–4 %)
Jednotková cena: 18,25 € / 1 kg

Jahňacie rebierko a plece (35 %), extrahované quinoa semená (5 %), sladké zemiaky, sleď, bravčové plece, prášková celulóza, zelené jablko, rohovník,...

Kód: PHARMAOBC026361
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 15 kg 8010276042125
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých a kastrovaných psov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8865
OBC027381 1782469020
61,26 €
64,99 € (–5 %)
Jednotková cena: 12,25 € / 1 kg

Vedecky vyvinutá pre mačky trpiace alergiami, intoleranciami, svrbením či podráždenou pokožkou –Slede, quinoa, kokos a kurkuma. Kompletné krmivo pre dospelé...

Kód: PHARMAOBC027381
OBC013047 1564126522
5,76 €
6,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 19,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre kastrované mačky bez obilovín, kura, granátové jablko.Bielkoviny 46%, tuky a oleje 11%, vláknina 5,1%.

Kód: PHARMAOBC013047