Farmina N&D GF PUMPKIN cat neutered quail 300 g

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrované mačky s prepeličím mäsom. Balenie 300 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 5497
6,19 € –4 % 5,90 € / ks Jednotková cena: 19,67 € / 1 kg
Farmina N&D GF PUMPKIN cat neutered quail 300 g
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d grain free pumpkin cat neutered quail 300 g 8010276035370
6,19 € –4 %

Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky. Obsahuje prepeličie mäso, tekvicu a granátové jablká.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie:
Prepeličie mäso (32%), bielkoviny zo sušeného prepeličieho mäsa (30%), hrachový škrob, sušená tekvica (5%), sušené vajcia, kurací tuk, slede, bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené granátové jablká (0,5%), sušené jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy) (0,3%), sušené sladké pomaranče, sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:
Výživové doplnkové látky:
Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2800mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 5000mg; (3a910) L-karnitín 400mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 5000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov.

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 46,00%; tuky 11,00%; vláknina 5,50%; vlhkosť 8,00%; popol 8,70%; vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,09%; Omega‐6 mastné kyseliny 2,00%; Omega‐3 mastné kyseliny 0,45%; DHA 0,30%; EPA 0,10%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 3631 - Mj/Kg 15,19

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8010276035370
EAN: 8010276035370

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC013046 1564126602
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 6260
farmina n d ocean pumpkin grain free kitten cod shrimp cantaloupe melon 5 kg 8010276038869 1
69,99 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 16125
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 1500 g 8010276021571
15,42 €
18,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21879
farmina n d grain free quinoa cat digestion lamb 1500 g 8010276035790
26,20 €
26,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 17,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelé mačky s jahňaťom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5464
OBC015015 1563973725
23,59 €
25,49 € (–7 %)
Jednotková cena: 15,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kačkou pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5850
439 41 nd quinoa weight management [400x600pxl]@img farmina site
25,14 €
26,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňaťom pre dospelé mačky so sklonom k nadváhe. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5767
farmina n d cat pumpkin grain free adult neutered lamb and blueberry 1500 g 8010276040138
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňaťom pre dospelé kastrované mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16161
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 15 kg 8010276042125
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých a kastrovaných psov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8865
OBC018751 1575887671
45,86 €
49,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 30,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 25587
farmina n d grain free cat adult wild boar and apple 1500 g 8010276021083
23,75 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21647
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 4 kg 1 kg 8010276042132
41,10 €
41,99 € (–2 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre kastrované mačky. Balenie 5kg.

Kód: 9124
obc013049 1495610544
Novinka
101,52 €
108,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,15 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre kastrované mačky bez obilovín, kura, granátové jablko.Bielkoviny 46%, tuky a oleje 11%, vláknina 5,1%.

Kód: PHARMAOBC013049
farmina n d ocean cat adult codfish and orange 5 kg 8010276032775
46,56 €
49,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s obsahom tresky pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 6677
nd quinoa feline adult senior 80g 1200
1,46 €
1,53 € (–4 %)
Jednotková cena: 18,25 € / 1 kg

Jahňacie rebierko a plece (35 %), extrahované quinoa semená (5 %), sladké zemiaky, sleď, bravčové plece, prášková celulóza, zelené jablko, rohovník,...

Kód: PHARMAOBC026361
OBC013428 1564126171
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka a gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 3764