Dog’s Chef Angus Beef with Sweet potato & Carrot ADULT 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12011
87 € / ks Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg
Dog’s Chef Angus Beef with Sweet potato & Carrot ADULT 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef

Dog’s Chef Angus Beef with Sweet potato & Carrot ADULT 12 kg

Krehké hovädzie mäso zo škótskych pastvín, v spojení so sladkou mrkvou, je chutnou kombináciou pre nejeden maškrtný jazýčok. Hovädzina je veľmi výživná, ľahko stráviteľná a s nízkym obsahom tukov. So svojim vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín a minerálov prospieva k zlepšeniu imunity a zníženiu rizika kardiovaskulárnych ochorení. V spojení s vitamínmi nabitou mrkvou je táto receptúra veľmi zdravou a chutnou hypoalergénnou voľbou pre každého psíka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: Hovädzie mäso 50% (čerstvo pripravené hovädzie 28%, sušené hovädzie 19%, hovädzí vývar 3%), sladké zemiaky, zemiaky, hrášok, ľanové semienka, repná dreň, vitamíny a minerály, doplnok omega 3, zeleninový vývar, mrkva, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 29%, surový olej a tuky 13%, surová vláknina 3%, surový popol 6%, vlhkosť 8%, *NFE 41%, vápnik 1%, fosfor 0,50%, omega3 1,3%, omega6 0,8%., *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 374 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ.

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 

Váha psa Gramy na deň
1 - 5 kg 25 - 85
5 - 10 kg 85 - 145
10 - 20 kg 145 - 235
20 - 30 kg 235 - 320
30 - 40 kg 320 - 400
   40kg +     400 +


Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8588007416908
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416908
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 500 g 8588007416984
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12185
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 12 kg 1
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích...

Kód: 7903
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 12kg pre dospelych psov 8588008528570
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 19086
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 6 kg 8588007416625
56 €
Jednotková cena: 9,03 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11700
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528778
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7347
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 2 kg 8588007416663
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 11505
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
63 €
Jednotková cena: 6,30 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je špeciálne navrhnuté pre dospelé psy. Morčacie mäso je ľahko stráviteľný zdroj bielkovín a minerálov,...

Kód: 9989
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 500g 8588008528709 1
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom.

Kód: 7908
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 500g 8588008528242
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.

Kód: 9065
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Senio Light 8588008528143
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 10kg
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7332
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 6 kg 8588008528105
58 €
Jednotková cena: 9,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11502
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Senio Light 8588008528136
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7333
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 12 kg 8588007416892
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 11503
Dogs Chef Turkey Duck with Sweet potato and Camomile SMALL BREED 500 g 8588008528099 1
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11501