Dog’s Chef Angus Beef with Cauliflower & Carrot ACTIVE DOGS 6 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: ABOV012073
56 € / ks Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg
Dog’s Chef Angus Beef with Cauliflower & Carrot ACTIVE DOGS 6 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Krehké hovädzie mäso zo škótskych pastvín, v spojení so sladkou mrkvou, je chutnou kombináciou pre nejeden maškrtný jazýčok. Hovädzina je veľmi výživná, ľahko stráviteľná a s nízkym obsahom tukov. So svojim vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín a minerálov prospieva k zlepšeniu imunity a zníženiu rizika kardiovaskulárnych ochorení. V spojení s vitamínmi nabitou mrkvou je táto receptúra veľmi zdravou a chutnou hypoalergénnou voľbou pre každého psíka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: Hovädzie mäso 50% (čerstvo pripravené hovädzie 28%, sušené hovädzie 19%, hovädzí vývar 3%), sladké zemiaky, zemiaky, hrášok, ľanové semienka, repná dreň, vitamíny a minerály, doplnok omega 3, zeleninový vývar, mrkva, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 29%, surový olej a tuky 13%, surová vláknina 3%, surový popol 6%, vlhkosť 8%, *NFE 41%, vápnik 1%, fosfor 0,50%, omega3 1,3%, omega6 0,8%., *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 374 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ.

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 235


20 - 30 kg
235 - 320


30 - 40 kg
320 - 400


   40kg +
    400 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 6 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6 kg
EAN: 8588008528044
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588008528044
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 2 kg 8588007416977
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12184
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 6 kg 8588007416670
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11507
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot small ACTIVE breed 500g 8588008528488
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18020
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s bielou oceánskou rybou, ryžou a jačmeňom je krmivo určené pre dospelé psy. Rybie mäso je kvalitným a ľahko stráviteľným zdrojom...

Kód: 7344
DOGS CHEF Farmers Tasty Rabbit with Turkey Blackberry 2kg pre dospelych psov
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 19084
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 2 kg 8588007416694
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12014
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Small breed 8588008528327
48,90 €
Jednotková cena: 7,89 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7326
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 12kg
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7698
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Small breed 8588008528198
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7328
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 6 kg 8588007416311
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 11604
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 500 g 8588007416984
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12185
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 500 g 8588007416618
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: 11688
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Small breed 8588008528334
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7327