Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus LARGE BREED 2 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov veľkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11119
21 € / ks Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus LARGE BREED 2 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Atlantický losos a pstruh pripravovaní na špargli, so sladkými zemiakmi, sú skvelou a ľahko stráviteľnú voľbou pre všetkých psích maškrtníkov. Spojenie delikátneho lososa a pstruha tvorí lahodnú kombináciu rýb s obsahom vysokého podielu bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť vášho psa. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. A samozrejme, pre veľkých maškrtníkov, nesmie chýbať ani komplex kĺbovej výživy pre zdravé kĺby a väzivá.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: losos a pstruh 50% (čerstvo pripravený losos a pstruh 33%, sušený losos 15% a vývar z lososa 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semiačka, doplnok omega 3, vitamíny, minerály, zeleninový vývar,  špargľa, glukosamín (170 mg/kg), metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), chondroitín sulfát (125 mg/kg), FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju či akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 24%, surové oleje a tuky 13%, surová vláknina 3,5%, surový popol 8%, *NFE 43,5%, vlhkosť 8%, vápnik 1,40%, fosfor 0,90%, omega3 2,80%, omega6 1,00%. *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 362 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


15 - 25 kg
195 - 290


25 - 35 kg
290 - 370


35 - 45 kg
370 - 450


45 - 55 kg
450 - 520


  55+  kg
     520 +




Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 2 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 2.2 kg
EAN: 8588007416915
Veľkosť plemena: veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416915
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 6 kg 1
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích vytrvalcov...

Kód: 7904
DOGS CHEF Farmers Tasty Rabbit with Turkey Blackberry 2kg pre dospelych psov
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 19084
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 9107
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 500 g 8588007416298
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 500 g.

Kód: 11580
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Small breed
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Morčacie mäso s bielou ryžou a morskými riasami je ideálne krmivo pre malé plemená psov, vrátane tých, ktoré majú sklon k nadváhe. Obsahuje 32 % morčacieho...

Kód: 7325
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 500g 8588008528709 1
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom.

Kód: 7908
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 2 kg 8588007416977
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12184
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 12kg 8588008528525
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 18019
dogs chef diet loch trout and salmon with asparagus senior light 12 kg 8588007416786
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.

Kód: 11508
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Small breed 8588008528327
48,90 €
Jednotková cena: 7,89 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7326
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 12 kg 8588007416892
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 11503
Dogs Chef Pork with Sweet potato Apple ADULT 2 kg 8588007416502
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.

Kód: 11979