Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus LARGE BREED 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov veľkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: 13264
88 € / ks Jednotková cena: 7,33 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus LARGE BREED 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Atlantický losos a pstruh pripravovaní na špargli, so sladkými zemiakmi, sú skvelou a ľahko stráviteľnú voľbou pre všetkých psích maškrtníkov. Spojenie delikátneho lososa a pstruha tvorí lahodnú kombináciu rýb s obsahom vysokého podielu bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť vášho psa. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. A samozrejme, pre veľkých maškrtníkov, nesmie chýbať ani komplex kĺbovej výživy pre zdravé kĺby a väzivá.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: losos a pstruh 50% (čerstvo pripravený losos a pstruh 33%, sušený losos 15% a vývar z lososa 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semiačka, doplnok omega 3, vitamíny, minerály, zeleninový vývar,  špargľa, glukosamín (170 mg/kg), metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), chondroitín sulfát (125 mg/kg), FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju či akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 24%, surové oleje a tuky 13%, surová vláknina 3,5%, surový popol 8%, *NFE 43,5%, vlhkosť 8%, vápnik 1,40%, fosfor 0,90%, omega3 2,80%, omega6 1,00%. *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 362 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


15 - 25 kg
195 - 290


25 - 35 kg
290 - 370


35 - 45 kg
370 - 450


45 - 55 kg
450 - 520


  55+  kg
     520 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416946
Veľkosť plemena: veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416946
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 6 kg 8588007416557
50,50 €
Jednotková cena: 8,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12718
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 6kg 8588007416236
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 6 kg.

Kód: ABOV011494
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg All puppies
48,90 €
Jednotková cena: 8,15 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a...

Kód: 7337
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 12 kg 8588007416861
85 €
Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12630
Dogs Chef Venison Salmon with Sweet potato Mulberry ADULT 12 kg 8588007416847
92 €
Jednotková cena: 7,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 12 kg.

Kód: 11708
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 12 kg 8588007416755
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12225
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Senio Light 8588008528136
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7333
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 9107
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s bielou oceánskou rybou, ryžou a jačmeňom je krmivo určené pre dospelé psy. Rybie mäso je kvalitným a ľahko stráviteľným zdrojom...

Kód: 7344
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Small breed 8588008528198
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7328
Dogs Chef Venison Salmon with Sweet potato Mulberry ADULT 500 g 8588007416458
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 500 g.

Kód: 11770
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 6 kg 1
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Či máte doma šteniatko alebo aktívneho športovca, táto delikátna kombinácia morčacieho a bravčového mäsa so sladkými zemiakmi a papájou nenechá váhať...

Kód: 7902
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Senior Light 8588008528129
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7335
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528273
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7350