Dog’s Chef Tuna & Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11428
93 € / ks Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg
Dog’s Chef Tuna & Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Steak z tuniaka modroplutvého s brokolicou a sladkými zemiakmi. Lahodná a zdravá kombinácia, ktorej žiadny psík neodolá. Ľahký a chutný tuniak, s pridaným lososom, obsahuje veľmi veľa minerálnych látok a omega 3-mastných kyselín, vďaka čomu má prospešné účinky na zlepšenie stavu pokožky, zlepšenie imunitného systému a zníženie pravdepodobnosti obezity. Lososový olej je zdrojom EPA a DHA, ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie mozgu a nervovej sústavy, dobrého zraku a k správnej funkcii srdca. Brokolica je zelenina bohatá na zdroj vlákniny, vitamínov, betakaroténu, kyseliny listovej a selénu – minerálu, ktorý má protirakovinové a protivírusové vlastnosti. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: tuniak a losos 50% (čerstvo pripravený tuniak 26%, sušený losos 19%, lososový olej 3% a vývar z lososa 2%), sladké zemiaky, zemiaky, hrášok, ľanové semienka, repná dreň, vitamíny, minerály, doplnok omega 3, zeleninový vývar, brokolica, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg)
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surový olej a tuky 14%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, vlhkosť 8%, *NFE 41%, vápnik 1,2%, fosfor 1%, omega3 2,6%, omega6 1,3% *NFE - ceľkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 371 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 240


20 - 30 kg
240 - 325


30 - 40 kg
325 - 400


   40kg +

    400 +






Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416779
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416779
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Senio Light 8588008528143
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 10kg
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7332
Dogs Chef Angus Beef with Sweet potato Carrot ADULT 500 g 8588007416717
6,70 €
Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12062
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
63 €
Jednotková cena: 6,30 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je špeciálne navrhnuté pre dospelé psy. Morčacie mäso je ľahko stráviteľný zdroj bielkovín a minerálov,...

Kód: 9989
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 2 kg 8588007416144
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12289
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg All puppies
48,90 €
Jednotková cena: 8,15 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a...

Kód: 7337
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 6kg
55 €
Jednotková cena: 9,17 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7354
dogs chef diet loch trout and salmon with asparagus senior light 12 kg 8588007416786
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.

Kód: 11508
DOGS CHEF Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange SMALL BREED 500g 8588008528310
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 9109
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Senio Light 8588008528006
Akcia
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7334
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Small breed
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Morčacie mäso s bielou ryžou a morskými riasami je ideálne krmivo pre malé plemená psov, vrátane tých, ktoré majú sklon k nadváhe. Obsahuje 32 % morčacieho...

Kód: 7325
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 15 kg 8588007416366
102 €
Jednotková cena: 6,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 15 kg.

Kód: 11610
Dogs Chef Fresh Salmon with Haddock Vegetables ALL PUPPIES 500g 8588008528242 1
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 2 kg.

Kód: 9064
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 500 g 8588007416984
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12185
dogs chef pork chops with apple puree adult 15 kg 8588007416526
105 €
Jednotková cena: 7 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 15 kg.

Kód: 11957
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 12kg
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7698