Farmina N&D cat Tropical selection (AG) adult neutered lamb 4 kg + 1 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre kastrované mačky. Balenie 5kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 9124
41,99 € –2 % 41,10 € / ks Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg
Farmina N&D cat Tropical selection (AG) adult neutered lamb 4 kg + 1 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 4 kg 1 kg 8010276042132
41,99 € –2 %

Farmina N&D cat Tropical selection (AG) adult neutered lamb je výživná strava pre dospelé kastrované mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín. Hlavnou zložkou tohto krmiva je kvalitná jahňacina, ktorá poskytuje bielkoviny pre silné svaly a životnú vitalitu.Výťažky z rôznych druhov ovocia ako banány, kiwi, mango, papája a ananás poskytujú prírodné vitamíny, minerály a antioxidanty.

Hlavné vlastnosti:

  • Základom tohto krmiva je jahňacina, ktorá poskytuje bielkoviny pre silné svaly a životnú vitalitu
  • Obsahuje ovocie a zeleninu prispievajúce k správnej strave a výžive.
  • Krmivo je obohatené o vitamíny a minerály pre optimálne fungovanie organizmu psa.

Zloženie: jahňacina (20%), sušený jahňací proteín (20%), špalda (pšenica špaldová) (12%), ovos (12%), cukrovarské rezky sušené, sušený proteín zo sleďa, lucernová múčka, sušené vajcia, kurací tuk, rybí olej (zo sleďov), sušená mrkva, inulín, fruktooligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananás (0,5 %), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg: Výživné doplnkové látky: (3a672b) vitamín A 16000IU; (3a671) vitamín D3 1600IU; (3a700) vitamín E 160mg; (3a300) vitamín C 160mg; (3a314) niacín 40mg; (3a841) kalcium-pantotenát, D-forma 16mg; (3a826) vitamín B2 8mg; (3a831) vitamín B6 6,4mg; (3a820) vitamín B1 4,8mg; (3a880) biotín 0,4mg; (3a316) kyselina listová 0,48mg; Vitamín B12 0,06mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; Zinok (3b603 oxid zinočnatý): 86,7mg; Zinok (3b605 monohydrát síran zinočnatý): 43,7mg; Mangán (3b503 síran manganatý monohydrát): 48,8mg; Železo (3b103 monohydrát síran železnatý): 14,5mg; Železo (3b101 uhličitan železnatý): 28,9mg; Meď (3b405 pentahydrát síranu meďnatého): 12,8mg; Jód (3b202 jodičnan vápenatý bezvodý): 1,56mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 3000mg; (3a370) taurín 1800mg; (3a910) L-karnitín 250mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho. Antioxidanty: (1b306(i)) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov.

Analytické zložky: bielkoviny 31,00%; tuk 11,00%; vláknina 6,50%; vlhkosť 8,00%; popol 8,50%; Vápnik 1,10%; fosfor 0,90%; horčík 0,09%; Omega-6 2,00%; Omega-3 0,40%; DHA 0,15%; EPA 0,10%; (3a370) taurín 0,18%.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 3512 - Mj/Kg 14,69

Dávkovanie: 

Adult cat weight (kg) Adult cat weight (lbs) Daily min (g) Daily max (g) Daily min (cups) Daily max (cups)
2 4,4 27 36 0,25 0,33
2,5 5,5 32 42 0,33 0,4
3 6,6 36 47 0,33 0,5
3,5 7,7 40 52 0,4 0,5
4 8,8 43 57 0,45 0,55
4,5 9,9 46 62 0,5 0,66
5 11 50 67 0,5 0,66
5,5 12,1 54 71 0,55 0,7
6 13,2 57 75 0,6 0,75
6,5 14,3 60 80 0,6 0,8

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre mačky
Hmotnosť: 5.3 kg
EAN: 8010276042132
EAN: 8010276042132

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d lg ancestral cat lamb and blueberry 1500 g 8010276021595
18,99 €
Jednotková cena: 12,66 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 23889
Farmina ND cat Tropical selection AG adult neutered lamb 15 kg 8010276042125
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých a kastrovaných psov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8865
OBC018845 1575879358
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 5 kg.

Kód: ABOV004613
OBC018751 1575887671
45,86 €
49,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 30,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s jahňacím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 5 kg.

Kód: 25587
OBC017829 1562072383
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s rybou. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21648
OBC024174 1702989096
15,82 €
16,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,55 € / 1 kg

Farmina N&D cat TROPICAL SELECTION (AG) adult, chicken 0,3 kg je výživná strava pre dospelé mačky, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín.

Kód: 8689
OBC015000 1564037002
6,99 €
Jednotková cena: 23,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s problémami močových ciest. Balenie 300 g.

Kód: 5467
OBC014377 1486712965
43,70 €
49,99 € (–12 %)
Jednotková cena: 8,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 5 kg.

Kód: ABOV025586
OBC020234 1618213004
55,58 €
64,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 11,12 € / 1 kg

Granule pre kastrované mačky s kačicou a brokolicou.

Kód: ABOV008728
OBC013046 1564126602
55,88 €
59,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom jahňacieho mäsa. Balenie 5 kg.

Kód: 6260
farmina n d lg ancestral cat adult pomegranate and chicken 1500 g 8010276021571
15,42 €
18,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuracím mäsom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 21879
OBC020073 1617260985
25,61 €
27,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre mačiatka gravidné alebo laktujúce mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 16122
OBC027381 1782469020
61,26 €
64,99 € (–5 %)
Jednotková cena: 12,25 € / 1 kg

Vedecky vyvinutá pre mačky trpiace alergiami, intoleranciami, svrbením či podráždenou pokožkou –Slede, quinoa, kokos a kurkuma. Kompletné krmivo pre dospelé...

Kód: PHARMAOBC027381
farmina n d ocean grain free adult neutered herring and orange 5 kg 8010276040213
52,79 €
64,99 € (–18 %)
Jednotková cena: 10,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé kastrované mačky s rybou. Balenie 5 kg.

Kód: 16131
farmina n d grain free pumpkin cat venison and apple 1500 g 8010276035417
23,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín so srnčím mäsom a jablkom pre dospelé mačky. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5777
OBC024162 1702887945
26,67 €
28,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 17,78 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre mačiatka a gravidné alebo dojčiace mačky. Obsahuje slede, sladké zemiaky, spirulinu a rybí olej.

Kód: PHARMAOBC024162