Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) adult medium & maxi, salmon 10 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s lososom a tropickým ovocím pre psov stredných/veľkých plemien. Balenie 10 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 8134
51,49 € –6 % 47,95 € / ks Jednotková cena: 4,80 € / 1 kg
Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) adult medium & maxi, salmon 10 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC024171 1703061136
51,49 € –6 %
Farmina N&D Dog Tropical Selection (AG) pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s lososom je krmivo vyvinuté so zameraním na výživu a zdravie vášho psa. Je súčasťou série Tropical Selection, ktorá sa snaží zohľadňovať rôzne potreby psov a ponúka krmivá s exotickými prísadami.

Hlavné vlastnosti:


Základom tohto krmiva je losos, ktoré poskytuje vysokú hodnotu bielkovín a tukov pre energiu a správny vývoj svalov
Obsahuje ovocie a zeleninu prispievajúce k správnej strave a výžive.
Krmivo je obohatené o vitamíny a minerály pre optimálne fungovanie organizmu psa.


Zloženie: losos (20%), sušený proteín z lososa (20%), špalda (pšenica špaldová) (12%), ovos (12%), rybí olej (zo sleďov), sušený proteín zo sleďa, cukrovarské rezky sušené, sušená mrkva,lucernová múčka, inulín, fruktooligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananás (0,5 %), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg: Výživné doplnkové látky: (3a672b) vitamín A 10000IU; (3a671) vitamín D3 1000IU; (3a700) vitamín E 100mg; (3a300) vitamín C 100mg; (3a314) niacín 25mg; (3a841) kalcium-pantotenát, D-forma 10mg; (3a826) vitamín B2 5mg; (3a831) vitamín B6 4mg; (3a820) vitamín B1 3mg; (3a880) biotín 0,25mg; (3a316) kyselina listová 0,30mg; Vitamín B12 0,04mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; Zinok (3b603 oxid zinočnatý): 86,7mg; Zinok (3b605 monohydrát síran zinočnatý): 43,7mg; Mangán (3b503 síran manganatý monohydrát): 48,8mg; Železo (3b103 monohydrát síran železnatý): 14,5mg; Železo (3b101 uhličitan železnatý): 28,9mg; Meď (3b405 pentahydrát síranu meďnatého): 12,8mg; Jód (3b202 jodičnan vápenatý bezvodý): 1,56mg; Selén (3b801 seleničitan sodný): 0,101mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 2500mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho. Antioxidanty: (1b306(i)) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov.

Analytické zložky: bielkoviny 27,00%; tuk 16,00%; vláknina 2,90%; vlhkosť 9,00%; popol 7,90%; Vápnik 0,90%; fosfor 0,80%; Omega‐6 1,60%; Omega‐3 2,00%; DHA 0,85%; EPA 0,55%; glukozamín 1000mg/kg; chondroitín sulfát 700mg/kg.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 3856 – Mj/Kg 16,13

Dávkovanie:



Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie: 10 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 8010276042385
EAN: 8010276042385

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC023749 1691563659
33,80 €
36,29 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 5 kg.

Kód: 9117
farmina n d quinoa grain free weight management adult all breeds lamb 7 kg 8010276035646
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Balenie 7 kg.

Kód: 6332
OBC018497 1570108517
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV023561
OBC024157 1703072519
Novinka
57,60 €
65,99 € (–12 %)
Jednotková cena: 8,23 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy stredných a veľkých plemien.Zloženie: sleď (24 %), dehydrované bielkoviny zo sleďa (23 %), sladké zemiaky, rybí olej (zo...

Kód: PHARMAOBC024157
OBC013543 1475488906
11,50 €
12,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: ABOV003890
OBC024640 1711022382
29,90 €
33,98 € (–12 %)
Jednotková cena: 11,96 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov všetkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 5476
farmina n d pumpkin grain free adult medium a maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276033369
81,03 €
86,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 2996
farmina n and d dog lg medium maxi chicken 12 plus 3 kg gratis 8010276038135
59,90 €
69,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 4,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12kg.

Kód: 4721
OBC020094 1617262267
81,03 €
86,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov obrích plemien s jahňacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV016158
OBC024154 1703148906
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,82 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá a dojčiace feny, vyrobené z jahňacieho mäsa, s prídavkom spiruliny, kurkumínu a rybieho oleja.

Kód: PHARMAOBC024154
OBC020080 1614956465
11,50 €
13,99 € (–17 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: 16105
OBC018546 1566480170
81,96 €
87,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 4987
OBC020099 1614956545
28,50 €
33,98 € (–16 %)
Jednotková cena: 11,40 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s citlivou kožou. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV016093
OBC013059 1564132056
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV005016
OBC026888 1770822859
64,39 €
Jednotková cena: 9,20 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy. Slede, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 23,00%, tuky a oleje 12,00%, hrubá vláknina 2,80%

Kód: PHARMAOBC026898
716 00 nd pumpkin puppy mini chicken pomegranate [400x600pxl]@img farmina site
28,88 €
31 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV016135