Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) adult mini, lamb 5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 9117
36,29 € –6 % 33,80 € / ks Jednotková cena: 6,76 € / 1 kg
Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) adult mini, lamb 5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC023749 1691563659
36,29 € –6 %

Farmina N&D dog Tropical selection (AG) adult mini lamb 5 kg

Farmina N&D Dog Tropical Selection (AG) Adult Mini Lamb je výživná strava pre dospelé malé plemená psov, ktorá sa vyznačuje skvelým zložením z prírodných surovín. Hlavnou zložkou tohto krmiva je kvalitná jahňacina, ktorá poskytuje bielkoviny pre silné svaly a životnú vitalitu.Výťažky z rôznych druhov ovocia ako banány, kiwi, mango, papája a ananás poskytujú prírodné vitamíny, minerály a antioxidanty.

Hlavné vlastnosti:

  • Základom tohto krmiva je jahňacina, ktorá poskytuje bielkoviny pre silné svaly a životnú vitalitu
  • Obsahuje ovocie a zeleninu prispievajúce k správnej strave a výžive.
  • Krmivo je obohatené o vitamíny a minerály pre optimálne fungovanie organizmu psa.

Zloženie: jahňacina (20%), sušený jahňací proteín (20%), špalda (pšenica špaldová) (12%), ovos (12%), kurací tuk, sušený proteín zo sleďa, cukrovarské rezky sušené, rybí olej (zo sleďov), sušená mrkva,lucernová múčka, inulín, fruktooligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananás (0,5 %), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg: Výživné doplnkové látky: (3a672b) vitamín A 10000IU; (3a671) vitamín D3 1000IU; (3a700) vitamín E 100mg; (3a300) vitamín C 100mg; (3a314) niacín 25mg; (3a841) kalcium-pantotenát, D-forma 10mg; (3a826) vitamín B2 5mg; (3a831) vitamín B6 4mg; (3a820) vitamín B1 3mg; (3a880) biotín 0,25mg; (3a316) kyselina listová 0,30mg; Vitamín B12 0,04mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; Zinok (3b603 oxid zinočnatý): 86,7mg; Zinok (3b605 monohydrát síran zinočnatý): 43,7mg; Mangán (3b503 síran manganatý monohydrát): 48,8mg; Železo (3b103 monohydrát síran železnatý): 14,5mg; Železo (3b101 uhličitan železnatý): 28,9mg; Meď (3b405 pentahydrát síranu meďnatého): 12,8mg; Jód (3b202 jodičnan vápenatý bezvodý): 1,56mg; Selén (3b801 seleničitan sodný): 0,101mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 2500mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho. Antioxidanty: (1b306(i)) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov.

Analytické zložky: bielkoviny 25,00%; tuk 16,00%; vláknina 2,70%; vlhkosť 9,00%; popol 7,90%; Vápnik 1,00%; fosfor 0,80%; Omega‐6 3,00%; Omega‐3 0,70%; DHA 0,35%; EPA 0,15%; glukozamín 1000mg/kg; chondroitín sulfát 700mg/kg.

Energetická hodnota:  EM Kcal/Kg 3864 - Mj/Kg 16,16

Dávkovanie:

Váha psa (kg) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Denná dávka (g) 20-34 30-55 40-75 50-95 60-110 70-125 80-145 85-160 95-175 100-190


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 5 kg
EAN: 8010276042323
EAN: 8010276042323

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

PND0150094 sm
26 €
28,99 € (–10 %)
Jednotková cena: 17,33 € / 1 kg

jahňacie mäso (24 %), dehydrovaný jahňací proteín (24 %), sladké zemiaky, kurací tuk, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5...

Kód: PHARMAOBC026333
OBC026331 1788953035
Novinka
26,99 €

Krmivo pre šteňatá s bielou srsťou. Obsahuje jednoduchý živočíšny proteín, ktorý pomáha znižovať riziko zmeny sfarbenia srsti.Zloženie: morský vlk, sladké...

Kód: PHARMAOBC026331
OBC021499 1636389734
12,84 €
13,79 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,05 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov mslých plemien. Balenie 0,8 kg.

Kód: 1079
OBC018851 1575879752
70,78 €
75,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,90 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 23244
OBC007304 1411489514
63,33 €
67,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV022347
OBC026698 1774341615
31,90 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,76 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemienbielkoviny 23 %; oleje a tuky 12 %; vláknina 2,8 %; popol 7,2 %.

Kód: PHARMAOBC027006
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276035097
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 5371
N D Farmina Quinoa Mini Senior Jagniecina 1 5 kg
52,43 €
56,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,49 € / 1 kg

Prémiové kompletné suché krmivo bez obilnín vyvinuté pre mini seniorov so špecifickými nutričnými potrebami a citlivým trávením. Obsahuje vysoko kvalitný...

Kód: PHARMAOBC026321
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 2500 g 8010276022103
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 21926
farmina n d pumpkin grain free adult mini lamb and blueberry 800 g 8010276033208
13,04 €
13,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňacím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 2926
OBC018502 1570095631
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV024963
OBC020080 1614956465
11,50 €
13,99 € (–17 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: 16105
farmina n d pumpkin grain free adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276033642
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňacím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 2945
OBC013053 1564132056
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s kuracím mäsom. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV003962
farmina n d ocean adult mini cod and orange 2500 g 8010276036599
23,27 €
24,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien s obsahom tresky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 22859
OBC018756 1575888845
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,92 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV022084