Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult mini, neutered, duck, broccoli & asparagus 0,8 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrovaných dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: ABOV016096
13,79 € –18 % 11,19 € / ks Jednotková cena: 13,99 € / 1 kg
Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult mini, neutered, duck, broccoli & asparagus 0,8 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC020112 1614956621
13,79 € –18 %
N&D Quinoa je nová línia funkčného krmiva spoločnosti Farmina na podporu zdravia psov so špeciálnymi nutričnými potrebami. Je bez obsahu obilnín a s viac ako 90%-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu z inovatívnych zdrojov. Obsahuje quinou, vzácnu surovinu s výnimočnými nutričnými vlastnosťami.

PREČO QUINOA?
✔ Podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu.
✔ Bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty.
✔ Má nízky glykemický index.
✔ Neobsahuje lepok.
✔ Má vyšší obsah živín ako obilniny.
✔ Je v biokvalite, pestovaná v Taliansku.

PRÍRODNÉ pestovanie: Quinoa je prirodzene odolná zelenina, pri pestovaní nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, vďaka čomu sa vypestuje zdravšia a prírodnejšia zeleninu.

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN: Quinoa je potravina, ktorá dokonale zapadá do filozofie nutričného systému pre mäsožravce spoločnosti Farmina, pretože obsahuje približne 13% bielkovín vysokej biologickej hodnoty, ktoré sú bohaté na vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, čo je u zeleniny zriedkavosťou.




BIOLOGICKÁ HODNOTA PRIMÁRNYCH ZDROJOV BIELKOVÍN


 
Bielkoviny %
Biologická hodnota


vajcia
12,5
100


mäso
22
80


ryby
19
78


QUINOA
13,1
75





Natural & Delicious Quinoa, nové krmivo s vynikajúcimi technologickými vlastnosťami:
Trvanlivé vysokokvalitné vitamíny: Vďaka technológii vákuového vstrekovania pridáva spoločnosť Farmina vitamíny na konci výrobného procesu, po extrudovaní a sušení, čím chráni vitamíny pred mechanickým a tepelným znehodnotením a dodáva im dlhšiu trvanlivosť a vyššiu účinnosť.
Balené v ochrannej atmosfére: Používame dusík, ktorým sa nahrádza kyslík, čo predchádza oxidácii tukov a skazeniu produktu. Technologické riešenie sa využíva tiež v potravinárskom priemysle a zaručí ochranu živín vďaka úplnej izolácii granuly od vonkajšieho prostredia.

Zloženie: Kačacie mäso bez kostí (20%), bielkoviny zo sušeného kačacieho mäsa (20%), sladký zemiak, sušená repná dužina, sušené vajcia, semená quinoy (8%), kurací tuk, bielkoviny zo sušených sleďov, hrachová vláknina, ľanové semiačka, rybí tuk (zo sleďov), sušená brokolica (2.5%), sušená špargľa (2.5%), frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), prášková celulóza, sušené pivovarské kvasnice, psýllium (semená a plevy), síran vápenatý dihydrát, chlorid draselný, chlorid sodný, glukozamín, chondroitín sulfát. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 3000mg; [3a160(a)] betakarotén 5mg; (3a370) taurín 2000mg; (3a910) L-karnitín 350mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 174.60mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 68mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 43.10mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 12.20mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.14960mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3.2.3) L-Lyzín monohydrochlorid, technicky čistý 1500mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 3500mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 30.00%; tuky 11.00%; vláknina 5.70%; vlhkosť 9.00%; popol 7.80%; vápnik 1.20%; fosfor 0.90%; Omega-6 mastné kyseliny 2.00%; Omega-3 mastné kyseliny 0.30%; DHA 0.10%; EPA 0.05%;  glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie:

 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 0,8 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 0.8 kg
EAN: 8010276038623
EAN: 8010276038623

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC020111 1614956613
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrovaných dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 16094
Farmina ND dog Tropical selection AG adult mediummaxi pork 10 kg 8010276042309
43,90 €
48,49 € (–9 %)
Jednotková cena: 4,39 € / 1 kg

Kompletné krmivo s bravčovým mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov. Balenie 10 kg.

Kód: 9123
OBC019195 1587552530
57,75 €
61,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,25 € / 1 kg

Farmina N&D dog OCEAN PUMPKIN GF adult mini, codfish and orange je kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s tekvicou,...

Kód: 6630
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276035097
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 5371
OBC024156 1703072777
Novinka
66,14 €
71 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá stredných a veľkých plemien, gravidné alebo dojčiace feny.Zloženie: Jahňacie mäso, spirulina a čínsky kurkumín, rybí olej,...

Kód: PHARMAOBC024156
farmina n d grain free adult medium maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276036117
91,27 €
97,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,61 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 23243
farmina n d ocean adult medium a maxi cod and orange 12 kg 8010276036636
73,58 €
78,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,03 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 12 kg.

Kód: 24691
OBC013059 1564132056
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV005016
OBC024154 1703148906
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,82 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá a dojčiace feny, vyrobené z jahňacieho mäsa, s prídavkom spiruliny, kurkumínu a rybieho oleja.

Kód: PHARMAOBC024154
OBC026888 1770822859
64,39 €
Jednotková cena: 9,20 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy. Slede, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 23,00%, tuky a oleje 12,00%, hrubá vláknina 2,80%

Kód: PHARMAOBC026898
OBC020080 1614956465
11,50 €
13,99 € (–17 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: 16105
OBC023741 1691563659
32,78 €
35,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo s bravčovým mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 5 kg.

Kód: 9119
OBC018756 1575888845
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,92 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV022084
OBC013053 1564132056
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s kuracím mäsom. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV003962
OBC018847 1575879479
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,43 € / 1 kg

Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV024636
OBC026331 1788953035
Novinka
26,99 €

Krmivo pre šteňatá s bielou srsťou. Obsahuje jednoduchý živočíšny proteín, ktorý pomáha znižovať riziko zmeny sfarbenia srsti.Zloženie: morský vlk, sladké...

Kód: PHARMAOBC026331