Farmina N&D dog OCEAN PUMPKIN (GF) puppy mini, cod & cantaloupe melon 2,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: ABOV016109
31,99 € –17 % 26,40 € / ks Jednotková cena: 10,56 € / 1 kg
Farmina N&D dog OCEAN PUMPKIN (GF) puppy mini, cod & cantaloupe melon 2,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC020078 1617261938
31,99 € –17 %
Treska, tekvica & cantaloupe melón. Kompletné krmivo pre šteňatá a gravidné alebo laktujúce suky malých plemien.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie: Treska (28%), bielkoviny zo sušenej tresky (27%), sladký zemiak, rybí tuk (zo sleďov), bielkoviny zo sušených sleďov, sušená tekvica (5%), sušené krevety (zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu), hrachová vláknina, sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušený cantaloupe melón (0.5%), sušené jablká, sušené granátové jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy), sušené čučoriedky, chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0.2%), výťažok z aloe vera. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 16000IU; (E671) vitamín D3 1600IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 160mg; (3a314) niacín 40mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 16mg; vitamín B2 8mg; (3a831) vitamín B6 6.4mg; (3a820) vitamín B1 4.8mg; (3a880) biotín 0.40mg; (3a316) kyselina listová 0.48mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2800mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.00088mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 6000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 35.00%; tuky a oleje 20.00%; vláknina 1.90%; vlhkosť 9.00%; popol 8.50%; vápnik 1.10%; fosfor 0.91%; Omega-6 mastné kyseliny 1.80%; Omega-3 mastné kyseliny 2.50%; DHA 1.10%; EPA 0.80%; glukozamín 1400mg/kg; chondroitín sulfát 1100mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Suky v posledných dvoch týždňoch gravidity a laktujúce suky kŕmte adlibitne. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu.

Dávkovanie:


 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 2,5 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 2.7 kg
EAN: 8010276038791
EAN: 8010276038791

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n and d dog lg medium maxi chicken 12 plus 3 kg gratis 8010276038135
59,90 €
69,99 € (–14 %)
Jednotková cena: 4,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12kg.

Kód: 4721
OBC007304 1411489514
63,33 €
67,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV022347
farmina n d pumpkin grain free adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276033642
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňacím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 2945
farmina n d lg ancestral adult medium maxi lamb and blueberry 2500 g 8010276036278
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 23581
farmina n d quinoa grain free adult mini skin and coat duck coconut 2500 g 8010276040107
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,66 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s citlivou kožou. Balenie 2,5 kg.

Kód: 16082
OBC013072 1467889342
54,01 €
57,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 7 kg.

Kód: 5037
OBC013543 1475488906
11,22 €
12,99 € (–13 %)
Jednotková cena: 14,03 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: ABOV003890
farmina n d grain free adult mini lamb and blueberry 800 g 8010276021809
13,96 €
14,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 800 g.

Kód: 23562
OBC018506 1562073094
13,04 €
13,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 2921
OBC019159 1587552856
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,43 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre starších psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV006333
farmina n d quinoa grain free adult mini digestion lamb 2500 g 8010276040060
29,36 €
33,98 € (–13 %)
Jednotková cena: 11,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 16080
farmina n d grain free skin and coat all breeds venison and coconut 2500 g 8010276035615 2
28,50 €
33,98 € (–16 %)
Jednotková cena: 11,40 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov všetkých plemien s citlivou kožou. Balenie 2,5 kg.

Kód: 5486
farmina n d ocean adult medium a maxi cod and orange 12 kg 8010276036636
73,58 €
78,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,03 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 12 kg.

Kód: 24691
farmina n d grain free adult mini chicken and pomegranate 800 g 8010276021113
20,24 €
Jednotková cena: 25,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kuracím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 23839
farmina n d lg ancestral puppy mini lamb and blueberry 2500 g 8010276033703
22,82 €
24,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,13 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 4235
farmina n d pumpkin grain free adult medium a maxi lamb and blueberry 2500 g 8010276033284
26,12 €
28,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 10,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2927