Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult mini, neutered, duck, broccoli & asparagus 7 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrovaných dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 16094
69,99 € –6 % 65,19 € / ks Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg
Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult mini, neutered, duck, broccoli & asparagus 7 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC020111 1614956613
69,99 € –6 %

Farmina N&D QUINOA GF neutered adult mini duck and broccoli 7 kg

N&D Quinoa je nová línia funkčného krmiva spoločnosti Farmina na podporu zdravia psov so špeciálnymi nutričnými potrebami. Je bez obsahu obilnín a s viac ako 90%-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu z inovatívnych zdrojov. Obsahuje quinou, vzácnu surovinu s výnimočnými nutričnými vlastnosťami.

PREČO QUINOA?
✔ Podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu.
✔ Bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty.
✔ Má nízky glykemický index.
✔ Neobsahuje lepok.
✔ Má vyšší obsah živín ako obilniny.
✔ Je v biokvalite, pestovaná v Taliansku.

PRÍRODNÉ pestovanie: Quinoa je prirodzene odolná zelenina, pri pestovaní nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, vďaka čomu sa vypestuje zdravšia a prírodnejšia zeleninu.

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN: Quinoa je potravina, ktorá dokonale zapadá do filozofie nutričného systému pre mäsožravce spoločnosti Farmina, pretože obsahuje približne 13% bielkovín vysokej biologickej hodnoty, ktoré sú bohaté na vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, čo je u zeleniny zriedkavosťou.

BIOLOGICKÁ HODNOTA PRIMÁRNYCH ZDROJOV BIELKOVÍN
  Bielkoviny % Biologická hodnota
vajcia 12,5 100
mäso 22 80
ryby 19 78
QUINOA 13,1 75


Natural & Delicious Quinoa, nové krmivo s vynikajúcimi technologickými vlastnosťami:
Trvanlivé vysokokvalitné vitamíny: Vďaka technológii vákuového vstrekovania pridáva spoločnosť Farmina vitamíny na konci výrobného procesu, po extrudovaní a sušení, čím chráni vitamíny pred mechanickým a tepelným znehodnotením a dodáva im dlhšiu trvanlivosť a vyššiu účinnosť.
Balené v ochrannej atmosfére: Používame dusík, ktorým sa nahrádza kyslík, čo predchádza oxidácii tukov a skazeniu produktu. Technologické riešenie sa využíva tiež v potravinárskom priemysle a zaručí ochranu živín vďaka úplnej izolácii granuly od vonkajšieho prostredia.

Zloženie: Kačacie mäso bez kostí (20%), bielkoviny zo sušeného kačacieho mäsa (20%), sladký zemiak, sušená repná dužina, sušené vajcia, semená quinoy (8%), kurací tuk, bielkoviny zo sušených sleďov, hrachová vláknina, ľanové semiačka, rybí tuk (zo sleďov), sušená brokolica (2.5%), sušená špargľa (2.5%), frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), prášková celulóza, sušené pivovarské kvasnice, psýllium (semená a plevy), síran vápenatý dihydrát, chlorid draselný, chlorid sodný, glukozamín, chondroitín sulfát. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 3000mg; [3a160(a)] betakarotén 5mg; (3a370) taurín 2000mg; (3a910) L-karnitín 350mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 174.60mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 68mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 43.10mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 12.20mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.14960mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3.2.3) L-Lyzín monohydrochlorid, technicky čistý 1500mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 3500mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 30.00%; tuky 11.00%; vláknina 5.70%; vlhkosť 9.00%; popol 7.80%; vápnik 1.20%; fosfor 0.90%; Omega-6 mastné kyseliny 2.00%; Omega-3 mastné kyseliny 0.30%; DHA 0.10%; EPA 0.05%;  glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie: 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 7.2 kg
EAN: 8010276038647
EAN: 8010276038647

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC023741 1691563659
32,78 €
35,19 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,56 € / 1 kg

Kompletné krmivo s bravčovým mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 5 kg.

Kód: 9119
farmina n d grain free adult mini chicken and pomegranate 2500 g 8010276021151
24,69 €
27,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 9,88 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kuracím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 24068
farmina n d quinoa grain free weight management adult all breeds lamb 2500 g 8010276035585
Akcia
28 €
33,98 € (–17 %)
Jednotková cena: 11,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Balenie 2,5 kg.

Kód: 5488
OBC024831 1721202677
69,86 €
74,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,98 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemienbielkoviny 23 %; oleje a tuky 12 %; vláknina 2,8 %; popol 7,9 %.

Kód: PHARMAOBC024831
farmina n d quinoa grain free adult mini digestion lamb 2500 g 8010276040060
29,36 €
33,98 € (–13 %)
Jednotková cena: 11,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 16080
OBC018756 1575888845
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,92 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV022084
OBC024069 1698043134
47,95 €
51,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 4,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 10 kg.

Kód: 8854
OBC024640 1711022382
29,90 €
33,98 € (–12 %)
Jednotková cena: 11,96 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov všetkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 5476
farmina n d grain free adult mini lamb and blueberry 2500 g 8010276021816
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,92 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 2,5 kg.

Kód: 23092
farmina n d grain free adult mini lamb and blueberry 800 g 8010276021809
13,96 €
14,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 800 g.

Kód: 23562
OBC013061 1467889486
81,03 €
86,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien z diviaka. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV002987
OBC023652 1690978980
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 14,91 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých hnedých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 9143
OBC019001 1579098376
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV004425
OBC026335 1776367620
51,12 €
56,99 € (–10 %)
Jednotková cena: 10,22 € / 1 kg

morský vlk (20 %), dehydrovaný proteín z morského vlka (20 %), sladké zemiaky, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5 %),...

Kód: PHARMAOBC026335
farmina n d pumpkin grain free puppy mini lamb and blueberry 2500 g 8010276033239
28,88 €
31 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 3121
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 2500 g 8010276022103
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 21926