Farmina
Webová stránka značky: Farmina
Farmina Pet Foods
Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
info@farmina.com
Výpis produktov
27 €
28,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
10,80 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s treskou. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV002928
1,50 €
1,53 €
(–1 %)
Jednotková cena:
21,43 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
Kód: ABOV015492
28,88 €
31 €
(–6 %)
Jednotková cena:
11,55 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV016135
68,99 €
74,99 €
(–8 %)
Jednotková cena:
9,86 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov všetkých plemien s citlivou kožou. Balenie 7 kg.
Kód: ABOV025547
43,70 €
49,99 €
(–12 %)
Jednotková cena:
8,74 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín s kuraťom pre dospelé vykastrované mačky. Balenie 5 kg.
Kód: ABOV025586
19,09 €
22,48 €
(–15 %)
Jednotková cena:
7,64 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV023593
85,70 €
91,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
7,14 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.
Kód: ABOV024502
11,92 €
12,80 €
(–6 %)
Jednotková cena:
7,95 € / 1 kg
Výživné granule pre mačky kuracie a morčacie.
Kód: ABOV020408
63,33 €
67,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
5,28 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.
Kód: ABOV022347
16,23 €
17,42 €
(–6 %)
Jednotková cena:
6,49 € / 1 kg
Kompletné, vyvážené krmivo pre šteňatá, gravidné a laktujúce suky.
Kód: ABOV023325
20,94 €
22,48 €
(–6 %)
Jednotková cena:
8,38 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV023561
19,09 €
22,48 €
(–15 %)
Jednotková cena:
7,64 € / 1 kg
Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov malých plemien s nadváhou. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV022860
Ovládacie prvky výpisu
395 položiek celkom