Farmina
Webová stránka značky: Farmina
Farmina Pet Foods
Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
info@farmina.com
Výpis produktov
91,27 €
97,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
7,61 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.
Kód: 22039
24,69 €
27,99 €
(–11 %)
Jednotková cena:
9,88 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín s kuracím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.
Kód: 24068
13,96 €
14,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
17,45 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.
Kód: 21932
73,58 €
78,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
6,03 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 12 kg.
Kód: 24691
27 €
28,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
10,80 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s kuracím mäsom. Balenie 2,5 kg.
Kód: 2932
56,90 €
60,47 €
(–5 %)
Jednotková cena:
4,74 € / 1 kg
Kompletné, vyvážené krmivo pre dospelé psy, vhodné i pre citlivé psy a alergikov.
Kód: 22651
1,59 €
1,66 €
(–4 %)
Jednotková cena:
15,90 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo pre mačky v prípadoch akútneho alebo chronického renálneho zlyhania. Balenie 85 g.
Kód: 10182
37,69 €
41,99 €
(–10 %)
Jednotková cena:
9,42 € / 1 kg
Výživné granule pre kastrované mačky.
Kód: ABOV007995
20,94 €
22,48 €
(–6 %)
Jednotková cena:
8,38 € / 1 kg
Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV024963
26,90 €
31,99 €
(–15 %)
Jednotková cena:
10,76 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV016109
12,84 €
13,79 €
(–6 %)
Jednotková cena:
16,05 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov všetkých plemien s citlivou kožou. Balenie 0,8 kg.
Kód: ABOV005477
13,96 €
14,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
17,45 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.
Kód: ABOV023823
Ovládacie prvky výpisu
395 položiek celkom