Farmina
Webová stránka značky: Farmina
Farmina Pet Foods
Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
info@farmina.com
Výpis produktov
29,81 €
31,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
11,92 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV022084
91,27 €
97,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
7,61 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín s lososom pre dospelých psov obrích plemien. Balenie 12 kg.
Kód: ABOV016113
2,07 €
Jednotková cena:
25,87 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
Kód: ABOV015486
23,89 €
25,49 €
(–6 %)
Jednotková cena:
11,95 € / 1 kg
Dietetické krmivo pre psov trpiacich kryštálmi v dolných močových cestách, upravuje pH moču. Balenie 2 kg.
Kód: ABOV010152
5,90 €
6,49 €
(–9 %)
Jednotková cena:
14,75 € / 1 kg
Kompletné dietetické krmivo pre mačky s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 0,4 kg.
Kód: ABOV010162
19,10 €
20,49 €
(–6 %)
Jednotková cena:
7,64 € / 1 kg
Kompletné, vyvážené krmivo pre dospelé psy, vhodné i pre citlivé psy a alergikov.
Kód: ABOV022652
29,81 €
31,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
11,92 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV016107
81,03 €
86,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
6,75 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov obrích plemien s jahňacím mäsom. Balenie 12 kg.
Kód: ABOV016158
11,50 €
12,99 €
(–11 %)
Jednotková cena:
14,38 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.
Kód: ABOV003890
13,04 €
13,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
16,30 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s kuracím mäsom. Balenie 800 g.
Kód: ABOV002922
1,59 €
2 €
(–20 %)
Jednotková cena:
18,71 € / 1 kg
Dietetické vlhké krmivo pre mačky, ktoré rozpúšťa struvitové kamene a znižuje opätovný výskyt. Balenie 85 g.
Kód: ABOV010189
1,94 €
2,09 €
(–7 %)
Jednotková cena:
24,25 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
Kód: ABOV015480
Ovládacie prvky výpisu
395 položiek celkom