FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - štvorčeky 575 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 5056008824280 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008824280 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Žuvacie plátky pre psy z byvolej kože. Podávajte ako maškrtu,...
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Lahodný uzol z byvolej kože, obalený kuracím mäsom, bez tuku. Podporuje zdravé zuby a svieži dych, zabáva psa na dlhú dobu.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií. Tieto...
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental.
Polomäkká maškrta na čistenie zubov, ideálny tvar, zabraňuje vzniku povlaku a kameňa, bez pridaného cukru.
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Doplnkové krmivo pre psov. AIKO SNACK obsahuje vitamíny a minerálne látky. Vyvážená pochúťka s plnou arómou a chuťou je perfektným doplnkom výživy....
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov, pomáha odstraňovať zubný povlak. Chlorofyl hojí a chráni ďasná. Ideálne ako odmena.
