FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - prúžky 500 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 5056008837242 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008837242 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Podobné produkty
Lahodný uzol z byvolej kože, obalený kuracím mäsom, bez tuku. Podporuje zdravé zuby a svieži dych, zabáva psa na dlhú dobu.
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Doplnkové krmivo pre dospelé psy s kalciom a chlorofylom podporuje dentálnu hygienu a pôsobí protizápalovo.
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky pre psy Naturea...
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Tyčinky pre psov v tvare hviezdy. Doplnkové krmivo z obilnín a mäsa. Ideálne pre menšie až veľké psy. Vhodné ako pochúťka.
100% prírodný produkt určený na žuvanie a okusovanie. Byvolí roh je extra tvrdý a neštípe sa. Žuvací byvolí roh je maškrta pre psov, ktorá je extrémne vhodná...
Dentálne zubné kefky pre dospelých psov na ústnu hygienu, zabezpečia svieži dych, pomáhajú pri odstraňovaní zubného povlaku. Receptúra bez obilnín a na...
Doplňkové krmivo pro psy. Doplňkové krmivo a pochoutka pro psy s propolisem v atraktivním balení Zábavným způsobem napomáhá k odstraňování zubního plaku a...
Dentálna pochúťka pre psov. Zloženie: hovädzí kolagén 38,85 %, kuracie mäso 16 %, kukuričný škrob, rastlinný glycerín, uhličitan vápenatý, tapiokový...
