FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - štvorčeky 115 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 5056008809065 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008809065 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Žuvacie kosti s kuracím mäsom, 11 cm, 2 x 60 g - ideálny žuvací produkt pre vášho psa. Skvelé na zábavu a výživu.
Lahodný špíz pre dospelé psy, bohatý na proteíny, podporuje zdravé zuby a dlhú zábavu. Bez cukru a umelých prísad.
Monge Gift Puppy and Junior Mini Dog Lamb with Anise je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho šteniatka...
Monge Gift Puppy a Junior Medium – Maxi Dog Bravčové s čertovým pazúrom je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá stredných a maxi plemien psov. Bolo...
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental.
Doplnkové krmivo pre psov starších ako 4 mesiace-quinoou a mätou.
Doplnková pochúťka pre psy s propolisom na odstránenie zubného povlaku a kameňa a prevencii zápalu ďasien. Hojivé a protizápalové účinky.
Tyčinky pre psov v tvare hviezdy. Doplnkové krmivo z obilnín a mäsa. Ideálne pre menšie až veľké psy. Vhodné ako pochúťka.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií. Tieto...
Pochúťka pre dospelé psy, ktorá účinne odstraňuje zubný kameň a povlak a má hojivé a protizápalové účinky vďaka chlorofylu.
