EXPLORER DOG Himálajska maškrta s mätou XXL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594202818959 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818959 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Podobné produkty
Žuvacie plátky pre psy z byvolej kože. Podávajte ako maškrtu,...
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
prírodné odmeny pre redukciu plaku a zubného kameňa Odmeny pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bites 150g je.
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Monge Gift Puppy and Junior Mini Dog Lamb with Anise je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho šteniatka...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
UPOZORNENIE! Obrázky sú len ilustračné! Nakoľko parohy sú čisto prírodné produkty, môžu mať mierne zemitú vôňu a líšia sa vo farbe, hmotnosti, tvare a...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Kávové žuvacie tyčinky sa vyrábajú len z dreva kávovníka. Kávové drevo je veľmi tvrdé, hypoalergénne a 100 % prírodné. Neobsahuje umelé prísady, konzervačné...
Žuvacie kosti s kuracím mäsom, 11 cm, 2 x 60 g - ideálny žuvací produkt pre vášho psa. Skvelé na zábavu a výživu.
Žuvacie korene sú 100% prírodnou možnosťou pre majiteľov aktívnych žuvačov. Tento koreň je vyrobené v Taliansku z na vzduchu sušených koreňov vresu získaných...
Chrumkavé, rybacie pochúťky pre psov v tvare uzlíkov. Bez obilnín. Balenie 100g.
