EXPLORER DOG Himálajska maškrta s kokosom XL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594202818799 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 16,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818799 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Doplnkové krmivo pre dospelé psy s kalciom a chlorofylom podporuje dentálnu hygienu a pôsobí protizápalovo.
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Monge Gift Puppy and Junior Mini Dog Lamb with Anise je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho šteniatka...
Tyčinky pre psov v tvare hviezdy. Doplnkové krmivo z obilnín a mäsa. Ideálne pre menšie až veľké psy. Vhodné ako pochúťka.
MONGE GIFT ALL BREEDS DOG VEGETAL S CHLORELOU A MÄTOU je doplnkové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Polomäkká maškrta na čistenie zubov, ideálny tvar, zabraňuje vzniku povlaku a kameňa, bez pridaného cukru.
Dentálne tyčinky zo syra s čučoriedkami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Doplnkové krmivo pre psov starších ako 4 mesiace-quinoou a mätou.
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Doplnkové krmivo pre psov z hovädzej kože a kuracieho mäsa s čistiacimi minerálmi, ktoré pomáha odstraňovať zubný povlak.
