Farmina N&D PUMPKIN GF puppy mini chicken and pomegranate 800 g

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: 16134
13,99 € –10 % 12,50 € / ks Jednotková cena: 15,63 € / 1 kg
Farmina N&D PUMPKIN GF puppy mini chicken and pomegranate 800 g
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d pumpkin grain free puppy mini chicken pomegranate 800 g 8010276038715
13,99 € –10 %
Kompletné krmivo pre šteňatá a pre gravidné alebo laktujúce suky malých plemien.

Psy sú od prírody takmer výlučne mäsožravé zvieratá a nevyžadujú vysoký prísun sacharidov. Podľa tejto filozofie bola vytvorená nová línia produktov N&D Pumpkin, kompletný rad krmív vyrobených bez obsahu obilnín a s 96%-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu a s tekvicou s vynikajúcimi nutričnými vlastnosťami.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Natural & Delicious Pumpkin je línia krmiva bez obsahu obilnín pôvodom z Talianska a má jedinečné technologické vlastnosti:
Trvanlivé vysokokvalitné vitamíny: Vďaka technológii vákuového obaľovania pridáva spoločnosť Farmina vitamíny na konci výrobného procesu, po extrudovaní a sušení, čím chráni vitamíny pred mechanickým a tepelným znehodnotením a dodáva im dlhšiu trvanlivosť a vyššiu účinnosť.
Balené v ochrannej atmosfére: Používa sa dusík, ktorým sa nahrádza kyslík, čo zabraňuje oxidácii tukov a skazeniu produktu. Technologické riešenie sa využíva tiež v potravinárskom priemysle a zaručí ochranu živín vďaka úplnej izolácii granuly od vonkajšieho prostredia.

Zloženie: Kuracie mäso bez kostí (24%), bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa (24%), hrachový škrob, kurací tuk, bielkoviny zo sušených sleďov, sušená tekvica (5%), slede, sušené vajcia, rybí tuk (zo sleďov), hrachová vláknina, sušená mrkva, sušená lucerna, kuracie chrupavky (zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu),  inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušené granátové jablká (0.5%), psýllium (semená a plevy), sušené jablká, sušené sladké pomaranče, sušené čučoriedky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0.2%), výťažok z aloe vera. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 16000IU; (E671) vitamín D3 1600IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 160mg; (3a314) niacín 40mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 16mg; vitamín B2 8mg; (3a831) vitamín B6 6.4mg; (3a820) vitamín B1 4.8mg; (3a880) biotín 0.40mg; (3a316) kyselina listová 0.48mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2800mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg, (3a370) taurín 1000mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.00088mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 6000mg, (3a910) L-karnitín 300mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 35.00%; tuky 20.00%; vláknina 1.90%; vlhkosť 9.00%; popol 7.80%; vápnik 1.10%; fosfor 0.91%; Omega-6 mastné kyseliny 3.40%; Omega-3 mastné kyseliny 0.90%; DHA 0.50%; EPA 0.30%; glukozamín 1400mg/kg; chondroitín sulfát 1100mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Suky v posledných dvoch týždňoch gravidity kŕmte adlibitne. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie:


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 0,8 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 8010276038715
EAN: 8010276038715

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d ocean adult mini cod and orange 2500 g 8010276036599
23,27 €
24,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien s obsahom tresky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 22859
OBC019133 1584955754
56,82 €
61 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,12 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 7 kg.

Kód: 5764
OBC023697 1695119979
63,46 €
74,99 € (–15 %)
Jednotková cena: 9,07 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov všetkých plemien s citlivou kožou. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV025547
OBC018506 1562073094
13,04 €
13,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 2921
OBC026336 1788951764
Novinka
26,83 €
29,90 € (–10 %)

morský vlk (20 %), dehydrovaný proteín z morského vlka (20 %), sladké zemiaky, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5 %),...

Kód: PHARMAOBC026336
farmina n d quinoa grain free adult mini skin and coat duck coconut 2500 g 8010276040107
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,66 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s citlivou kožou. Balenie 2,5 kg.

Kód: 16082
OBC013060 1564131896
27,07 €
28,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,83 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien z diviaka. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2930
Photoroom 20250306 102858
28,78 €
33,98 € (–15 %)
Jednotková cena: 14,39 € / 1 kg

jahňacie mäso (24 %), dehydrovaný jahňací proteín (24 %), sladké zemiaky, kurací tuk, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5...

Kód: PHARMAOBC026334
farmina n d pumpkin grain free adult mini lamb and blueberry 2500 g 8010276033277
27 €
28,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňacím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2934
OBC018996 1578467743
23,27 €
24,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 22313
farmina n d quinoa grain free weight management adult all breeds lamb 2500 g 8010276035585
Akcia
28 €
33,98 € (–17 %)
Jednotková cena: 11,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Balenie 2,5 kg.

Kód: 5488
OBC021499 1636389734
12,84 €
13,79 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,05 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov mslých plemien. Balenie 0,8 kg.

Kód: 1079
OBC018589 1566890370
91,27 €
97,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,61 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV022038
OBC013072 1467889342
54,01 €
57,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 7 kg.

Kód: 5037
OBC023410 1683795588
25,14 €
26,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez oblinín pre dospelých psov malých plemien s kačkou. Balenie 2 kg.

Kód: 9448
OBC019007 1579098584
24,40 €
28,99 € (–15 %)
Jednotková cena: 9,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2931