Farmina N&D dog Tropical selection (AG) adult medium&maxi pork 10 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo s bravčovým mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov. Balenie 10 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 9123
48,49 € –9 % 43,90 € / ks Jednotková cena: 4,39 € / 1 kg
Farmina N&D dog Tropical selection (AG) adult medium&maxi pork 10 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
Farmina ND dog Tropical selection AG adult mediummaxi pork 10 kg 8010276042309
48,49 € –9 %
Farmina N&D Dog Tropical Selection (AG) pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s bravčovým mäsom je krmivo vyvinuté so zameraním na výživu a zdravie vášho psa.Je súčasťou série Tropical Selection, ktorá sa snaží zohľadňovať rôzne potreby psov a ponúka krmivá s exotickými prísadami.

Hlavné vlastnosti:


Základom tohto krmiva je bravčové mäso, ktoré poskytuje vysokú hodnotu bielkovín a tukov pre energiu a správny vývoj svalov.
Obsahuje ovocie a zeleninu prispievajúce k správnej strave a výžive.
Krmivo je obohatené o vitamíny a minerály pre optimálne fungovanie organizmu psa.


Zloženie: bravčový (20%), sušený bravčový proteín (20%), špalda (pšenica špaldová) (12%), ovos (12%), kurací tuk, sušený proteín zo sleďa, cukrovarské rezky sušené, rybí olej (zo sleďov), sušená mrkva,lucernová múčka, inulín, fruktooligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananás (0,5 %), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg: Výživné doplnkové látky: (3a672b) vitamín A 10000IU; (3a671) vitamín D3 1000IU; (3a700) vitamín E 100mg; (3a300) vitamín C 100mg; (3a314) niacín 25mg; (3a841) kalcium-pantotenát, D-forma 10mg; (3a826) vitamín B2 5mg; (3a831) vitamín B6 4mg; (3a820) vitamín B1 3mg; (3a880) biotín 0,25mg; (3a316) kyselina listová 0,30mg; Vitamín B12 0,04mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; Zinok (3b603 oxid zinočnatý): 86,7mg; Zinok (3b605 monohydrát síran zinočnatý): 43,7mg; Mangán (3b503 síran manganatý monohydrát): 48,8mg; Železo (3b103 monohydrát síran železnatý): 14,5mg; Železo (3b101 uhličitan železnatý): 28,9mg; Meď (3b405 pentahydrát síranu meďnatého): 12,8mg; Jód (3b202 jodičnan vápenatý bezvodý): 1,56mg; Selén (3b801 seleničitan sodný): 0,101mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 2500mg. Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho. Antioxidanty: (1b306(i)) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov.

Analytické zložky: bielkoviny 27,00%; tuk 16,00%; vláknina 2,70%; vlhkosť 9,00%; popol 7,50%; Vápnik 0,90%; fosfor 0,80%; Omega‐6 3,00%; Omega‐3 0,70%; DHA 0,35%; EPA 0,15%; glukozamín 1000mg/kg; chondroitín sulfát 700mg/kg.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 3885 - Mj/Kg 16,25

Dávkovanie:



Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie: 10 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 10.5 kg
EAN: 8010276042309
EAN: 8010276042309

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

Photoroom 20250306 102858
28,78 €
33,98 € (–15 %)
Jednotková cena: 14,39 € / 1 kg

jahňacie mäso (24 %), dehydrovaný jahňací proteín (24 %), sladké zemiaky, kurací tuk, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5...

Kód: PHARMAOBC026334
farmina n d grain free adult medium maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276036117
91,27 €
97,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,61 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 23243
OBC024163 1702991685
Novinka
18,62 €
19,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá stredných a veľkých plemien, gravidné alebo dojčiace feny.Zloženie: Jahňacie mäso (20%), dehydratovaný protein z jahňaťa (20%),...

Kód: PHARMAOBC024163
OBC026336 1788951764
Novinka
26,83 €
29,90 € (–10 %)

morský vlk (20 %), dehydrovaný proteín z morského vlka (20 %), sladké zemiaky, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5 %),...

Kód: PHARMAOBC026336
OBC013060 1564131896
27,16 €
28,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,86 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien z diviaka. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2930
OBC026332 1788952864
Novinka
30,45 €
31,89 € (–4 %)

Krmivo pre šteňatá s bielou srsťou. Obsahuje jednoduchý živočíšny proteín, ktorý pomáha znižovať riziko zmeny sfarbenia srsti.Zloženie: morský vlk, sladké...

Kód: PHARMAOBC026332
farmina n d grain free adult mini chicken and pomegranate 800 g 8010276021113
20,24 €
Jednotková cena: 25,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kuracím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 23839
OBC013052 1564131896
27 €
28,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s kuracím mäsom. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2932
farmina n d grain free adult mini lamb and blueberry 800 g 8010276021809
13,96 €
14,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 800 g.

Kód: 23562
farmina n d ocean adult medium a maxi cod and orange 12 kg 8010276036636
73,58 €
78,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,03 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 12 kg.

Kód: 24691
farmina n d ocean pumpkin grain free puppy medium maxi cod and cantaloupe melon 12 kg 8010276038821 3
85,70 €
91,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,14 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 16099
OBC026269 1760346328
29,78 €
33,20 € (–10 %)
Jednotková cena: 11,91 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy. Kačacie mäso, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 23,00% tuky a oleje 12,00%, hrubá vláknina 2,80%

Kód: PHARMAOBC026269
OBC019195 1587552530
57,75 €
61,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,25 € / 1 kg

Farmina N&D dog OCEAN PUMPKIN GF adult mini, codfish and orange je kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s tekvicou,...

Kód: 6630
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276035097
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 5371
farmina n d pumpkin grain free adult medium a maxi lamb and blueberry 2500 g 8010276033284
26,12 €
28,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 10,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2927
OBC020101 1622185373
11,60 €
13,79 € (–15 %)
Jednotková cena: 14,50 € / 1 kg

Mini granule pre psy na kontrolu hmotnosti.

Kód: ABOV019069