Farmina N&D OCEAN PUMPKIN GF puppy medium and maxi cod 12 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 16099
91,99 € –6 % 85,70 € / ks Jednotková cena: 7,14 € / 1 kg
Farmina N&D OCEAN PUMPKIN GF puppy medium and maxi cod 12 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d ocean pumpkin grain free puppy medium maxi cod and cantaloupe melon 12 kg 8010276038821 3
91,99 € –6 %
Treska, tekvica & cantaloupe melón. Kompletné krmivo pre šteňatá a gravidné alebo laktujúce suky stredných a veľkých plemien.

PREČO TEKVICA?
✔Bohatá na betakarotény a prírodné antioxidanty.
✔Podporuje imunitný systém.
✔Nápomocná v boji proti voľným radikálom.
✔Podporuje ochranu srdcovocievneho systému.
✔Podporuje správnu motilitu čriev.

Zloženie: Treska (28%), bielkoviny zo sušenej tresky (27%), sladký zemiak, rybí tuk (zo sleďov), bielkoviny zo sušených sleďov, sušená tekvica (5%), sušené krevety (zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu), hrachová vláknina, sušená mrkva, sušená lucerna, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), sušený cantaloupe melón (0.5%), sušené jablká, sušené granátové jablká, sušený špenát, psýllium (semená a plevy), sušené čučoriedky, chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0.2%), výťažok z aloe vera. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 16000IU; (E671) vitamín D3 1600IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 160mg; (3a314) niacín 40mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 16mg; vitamín B2 8mg; (3a831) vitamín B6 6.4mg; (3a820) vitamín B1 4.8mg; (3a880) biotín 0.40mg; (3a316) kyselina listová 0.48mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2800mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.00088mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 6000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 35.00%; tuky a oleje 20.00%; vláknina 1.90%; vlhkosť 9.00%; popol 8.50%; vápnik 1.10%; fosfor 0.91%; Omega-6 mastné kyseliny 1.80%; Omega-3 mastné kyseliny 2.50%; DHA 1.10%; EPA 0.80%; glukozamín 1400mg/kg; chondroitín sulfát 1100mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Suky v posledných dvoch týždňoch gravidity a laktujúce suky kŕmte adlibitne. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu.

Dávkovanie:


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8010276038821
EAN: 8010276038821

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d pumpkin grain free adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276033642
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s jahňacím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 2945
N D Farmina Quinoa Mini Senior Jagniecina 1 5 kg
52,43 €
56,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,49 € / 1 kg

Prémiové kompletné suché krmivo bez obilnín vyvinuté pre mini seniorov so špecifickými nutričnými potrebami a citlivým trávením. Obsahuje vysoko kvalitný...

Kód: PHARMAOBC026321
OBC013072 1467889342
54,01 €
57,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 7 kg.

Kód: 5037
OBC019001 1579098376
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV004425
OBC020080 1614956465
11,50 €
13,99 € (–17 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: 16105
OBC020112 1614956621
11,19 €
13,79 € (–18 %)
Jednotková cena: 13,99 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrovaných dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: ABOV016096
OBC018847 1575879479
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,43 € / 1 kg

Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV024636
OBC018546 1566480170
81,96 €
87,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 4987
Farmina ND dog Tropical selection AG adult mini lamb 15 kg 8010276042316
14,09 €
16,29 € (–13 %)
Jednotková cena: 9,39 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8857
farmina n d ocean adult medium a maxi cod and orange 12 kg 8010276036636
73,58 €
78,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,03 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 12 kg.

Kód: 24691
OBC023410 1683795588
25,14 €
26,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez oblinín pre dospelých psov malých plemien s kačkou. Balenie 2 kg.

Kód: 9448
OBC007304 1411489514
63,33 €
67,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,28 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV022347
OBC013543 1475488906
11,50 €
12,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: ABOV003890
OBC013061 1467889486
81,03 €
86,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien z diviaka. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV002987
OBC018996 1578467743
23,27 €
24,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 22313
OBC020109 1614956601
108,97 €
116,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,08 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé stredné a veľké kastrované plemená psov. Balenie 12 kg.

Kód: 16098