EXPLORER DOG Himálajska maškrta s ľanovým semienkom L
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8594202818881 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 15,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818881 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Dentálne tyčinky pre psy Naturea...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra s čučoriedkami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Lahodný špíz pre dospelé psy, bohatý na proteíny, podporuje zdravé zuby a dlhú zábavu. Bez cukru a umelých prísad.
Žuvacie korene sú 100% prírodnou možnosťou pre majiteľov aktívnych žuvačov. Tento koreň je vyrobené v Taliansku z na vzduchu sušených koreňov vresu získaných...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií. Tieto...
Žuvacie kosti s minerálmi a sušeným kuracím mäsom, ideálne doplnkové krmivo pre dospelé psy. Vhodné pre plemená od 1 do 12 kg.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy z obilnín a mäsa, ideálne ako pochúťka. Obsahuje proteíny, tuky, vlákninu a antioxidanty.
Dentálne pochúťky pre dospelých psov na ústnu hygienu, zabezpečia svieži dych, pomáhajú pri odstraňovaní zubného povlaku. Receptúra bez obilnín a na...
