FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - prúžky 100 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 5056008821043 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008821043 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Žuvacie kosti s minerálmi a sušeným kuracím mäsom, ideálne doplnkové krmivo pre dospelé psy. Vhodné pre plemená od 1 do 12 kg.
Chutné žuvacie pochúťky pre dospelé psy. Zabavia dlhou žuvacou dobou, redukujú plak, bohaté na proteíny, bez cukru a konzervantov.
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Doplnkové krmivo pre dospelé psy z obilnín a mäsa, ideálne ako pochúťka. Obsahuje proteíny, tuky, vlákninu a antioxidanty.
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
UPOZORNENIE! Obrázky sú len ilustračné! Nakoľko parohy sú čisto prírodné produkty, môžu mať mierne zemitú vôňu a líšia sa vo farbe, hmotnosti, tvare a...
MONGE GIFT ALL BREEDS DOG VEGETAL S CHLORELOU A MÄTOU je doplnkové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka...
Dentálne zubné kefky pre dospelých psov na ústnu hygienu, zabezpečia svieži dych, pomáhajú pri odstraňovaní zubného povlaku. Receptúra bez obilnín a na...
Doplňkové krmivo pro psy. Doplňkové krmivo a pochoutka pro psy s propolisem v atraktivním balení Zábavným způsobem napomáhá k odstraňování zubního plaku a...
Polomäkká maškrta na čistenie zubov, ideálny tvar, zabraňuje vzniku povlaku a kameňa, bez pridaného cukru.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
