EXPLORER DOG Himalájska maškrta s mätou XL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594202818942 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 16,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818942 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Doplňkové krmivo pro psy. Doplňkové krmivo a pochoutka pro psy s propolisem v atraktivním balení Zábavným způsobem napomáhá k odstraňování zubního plaku a...
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Lahodné žuvacie lahôdky pre dospelé psy, ktoré zabavia, podporia zdravie zubov a neobsahujú pridaný cukor ani konzervačné látky.
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental.
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy. Znižuje zubný plak, predchádza zubnému kameňu, bohaté na proteíny. Bez cukru a konzervantov.
Monge Gift All Breeds Senior Dog s králičím mäsom a harmančekom je doplnkové krmivo pre psov seniorov všetkých veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre pohodu...
prírodné odmeny pre redukuciu plaku a zubného kameňa Odmeny pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bites 60g je.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy z obilnín a mäsa, ideálne ako pochúťka. Obsahuje proteíny, tuky, vlákninu a antioxidanty.
