FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - uzlíky 500 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 5056008832421 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008832421 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Dentálne pochúťky pre psov s príchuťou šunky s chlorofylom, napomáhajú odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa, prevencia proti zápalom ďasien.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Doplnkové krmivo a pochoutka pre psy, s kalciom a chlorofylom, bojuje proti zubnému plaku a zápalu ďasien, ideálne ako odmena.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií. Tieto...
Doplnkové krmivo pre dospelé psy. Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov s kalciom Zábavným spôsobom napomáha k odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
prírodné odmeny pre redukciu plaku a zubného kameňa Odmeny pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bites 150g je.
Doplnkové krmivo pre psy s príchuťou šunky s chlorofylom napomáha odstraňovať zubný povlak a chráni ďasná pred zápalom.
Doplnkové krmivo pre psov. AIKO SNACK obsahuje vitamíny a minerálne látky. Vyvážená pochúťka s plnou arómou a chuťou je perfektným doplnkom výživy....
Dentálne tyčinky zo syra s čučoriedkami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Doplnkové krmivo pre dospelé psy s kalciom a chlorofylom podporuje dentálnu hygienu a pôsobí protizápalovo.
