EXPLORER DOG Himálajska maškrta s kokosom L
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8594202818782 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 15,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818782 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Doplnkové krmivo pre psov starších ako 4 mesiace-quinoou a mätou.
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy. Znižuje zubný plak, predchádza zubnému kameňu, bohaté na proteíny. Bez cukru a konzervantov.
Žuvacie kosti s kuracím mäsom, 11 cm, 2 x 60 g - ideálny žuvací produkt pre vášho psa. Skvelé na zábavu a výživu.
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
Pamlsok pre malé psy Nobby StarSnack Barbecue Mini Top Mix. Balenie 180g
Doplnkové krmivo pre dospelé psy s kalciom a chlorofylom podporuje dentálnu hygienu a pôsobí protizápalovo.
Tyčinky pre psov v tvare hviezdy. Doplnkové krmivo z obilnín a mäsa. Ideálne pre menšie až veľké psy. Vhodné ako pochúťka.
Maškrta pre psy z byvolej kože a kuracieho mäsa, podporuje zdravé zuby a dych. Bez tuku, silná koža, dlhé žuvanie. Balenie po 6 ks.
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
prírodné odmeny pre redukciu plaku a zubného kameňa Odmeny pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bites 150g je.
MONGE GIFT ALL BREEDS DOG VEGETAL S CHLORELOU A MÄTOU je doplnkové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka...
Dentálne tyčinky pre psy Naturea...
Chutné žuvacie pochúťky pre dospelé psy. Zabavia dlhou žuvacou dobou, redukujú plak, bohaté na proteíny, bez cukru a konzervantov.
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
