EXPLORER DOG Himálajska maškrta s jahodami XXL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594202818751 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818751 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Dentálne pochúťky pre psov s príchuťou šunky s chlorofylom, napomáhajú odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa, prevencia proti zápalom ďasien.
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Monge Gift All Breeds Senior Dog s králičím mäsom a harmančekom je doplnkové krmivo pre psov seniorov všetkých veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre pohodu...
Doplnkové krmivo pre psy s príchuťou šunky s chlorofylom napomáha odstraňovať zubný povlak a chráni ďasná pred zápalom.
Žuvacia maškrta z byvolej kože obalená kačacími prsiami, podporuje zdravé zuby a čerstvý dych, posilňuje žuvacie svaly a zabaví na dlhý čas.
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Doplnková pochúťka pre psy s propolisom na odstránenie zubného povlaku a kameňa a prevencii zápalu ďasien. Hojivé a protizápalové účinky.
Dentálne tyčinky zo syra s čučoriedkami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Doplnkové krmivo pre dospelé psy, bohaté na obilniny a mäso s prídavkom srvátky. Ideálne ako chutná odmena.
Monge Gift Medium – Maxi Dog s kačacím mäsom a mätou piepornou je doplnkové krmivo pre dospelé psy stredných a maxi veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre...
Žuvacie kosti s minerálmi a sušeným kuracím mäsom, ideálne doplnkové krmivo pre dospelé psy. Vhodné pre plemená od 1 do 12 kg.
Doplnkové krmivo pre psov. AIKO SNACK obsahuje vitamíny a minerálne látky. Vyvážená pochúťka s plnou arómou a chuťou je perfektným doplnkom výživy....
