EXPLORER DOG Himálajska maškrta s kokosom M
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594202818775 |
| Délka: | 2,00 cm |
| Šířka: | 14,00 cm |
| Hloubka: | 2,50 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818775 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Podobné produkty
Soopa dentálne tyčinky – Perníkové (limitovaná edícia) Doprajte svojmu psovi sviatočnú a zdravú pochúťku s perníkovými dentálnymi tyčinkami Soopa. Tieto...
Žuvacie kosti s kuracím mäsom, 11 cm, 2 x 60 g - ideálny žuvací produkt pre vášho psa. Skvelé na zábavu a výživu.
Dentálne tyčinky pre psy Naturea...
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií. Tieto...
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy, pomáhajú redukovať plak a udržiavajú zuby čisté. Bez cukru, umelín a GMO.
