Dog’s Chef English Country Duck with Pumpkin & Orange ACTIVE DOGS 2 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12344
23 € / ks Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg
Dog’s Chef English Country Duck with Pumpkin & Orange ACTIVE DOGS 2 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Atraktívna verzia tradičnej francúzskej kačky na pomarančoch, so sladkými zemiakmi, je skvelá chrumkavá voľba s extra dávkou energie pre aktívnych psích šampiónov. Pre ešte lepšie výkony je táto porcia obohatená o množstvo zeleniny. Kačacie mäso obsahuje množstvo kvalitných bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre bunky, tkanivá, enzýmy aj hormóny. Pomáhajú pri regenerácii a raste svalovej hmoty. Pridaný pomaranč, za pomoci vysokého obsahu vitamínu C, podporuje imunitný systém a chráni bunky pred radikálmi, detoxikuje a má antiseptické účinky. Táto receptúra je obohatená aj o brusnice, ktoré sú výborným antioxidantom a blahodárne vplývajú na močové cesty. Kombinácia kačacieho mäska, sladkého ovocia a koreňovej zeleniny sa, vďaka svojej jedinečnej vôni a chuti, stáva pre psíky neodolateľnou. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: kačacie mäso 65% (čerstvo pripravené kačacie mäso 35%, sušené kačacie mäso 22%, kačací tuk 5%, kačací vývar 3%), sladké zemiaky, fazuľa, repná dreň, paštrnák, cvikla, pomaranč, špargľa, tekvica, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, FOS (192 mg/kg), MOS (48 mg/kg), extrakt z olív.
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 28%, surové oleje a tuky 16%, surová vláknina 3%, surový popol 9,5%, vlhkosť 8%, *NFE 35%, vápnik 2,2%, fosfor 1,6%, omega3 0,4%, omega6 2,5%, *NFE - celkovy podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 376 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 12 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 140


10 - 20 kg
145 - 235


20 - 30 kg
235 - 320


30 - 40 kg
320 - 395


   40kg +
    395 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 2 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 2.2 kg
EAN: 8588007416991
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416991
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
dogs chef roasted scottish beef with carrots for small active breed 2 kg 8588008528471
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18021
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 500g 8588008528631
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7701
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 2kg 8588008528617
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kuracím mäsom.

Kód: 7355
dogs chef mulberry glazed venison steak adult 2 kg 8588007416465
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 2 kg.

Kód: 11737
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 9107
Dogs Chef Pork with Sweet potato Apple ADULT 2 kg 8588007416502
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.

Kód: 11979
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 500g 8588008528709 1
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom.

Kód: 7908
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s bielou oceánskou rybou, ryžou a jačmeňom je krmivo určené pre dospelé psy. Rybie mäso je kvalitným a ľahko stráviteľným zdrojom...

Kód: 7344
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Senio Light 8588008528136
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7333
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528181
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed ADULT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
5,80 €
Jednotková cena: 11,60 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7343
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 2 kg 8588008528693 1
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7907
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 6kg 8588007416236
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 6 kg.

Kód: ABOV011494
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699