Dog’s Chef Venison & Salmon with Sweet potato & Mulberry ADULT 6 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 6 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11776
54 € / ks Jednotková cena: 9 € / 1 kg
Dog’s Chef Venison & Salmon with Sweet potato & Mulberry ADULT 6 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef

Dog’s Chef Venison & Salmon with Sweet potato & Mulberry ADULT 6 kg

Divinový steak glazovaný morušou, so sladkými zemiakmi, je chuťovo výrazná kombinácia mäska so sladkým ovocím. Stane sa jednoznačnou voľbou všetkých psích gurmánov.
Divina je veľmi výživná a ľahko stráviteľná. Typická nízkym obsahom tuku a cholesterolu, s vysokým obsahom minerálov. Receptúra je doplnená o lososa a lososový olej, ktorý je zdrojom EPA a DHA (ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie mozgu a nervovej sústavy, dobrého zraku a k správnej funkcii srdca). Výživnou zložkou je aj pridané ovocie moruša, ktoré obsahuje organické kyseliny, množstvo vitamínov a má antioxidačné účinky. Spolu dohromady sa zdravo pohrajú s chuťovými pohárikmi každého psíka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: zverina a losos 50% (čerstvo pripravená zverina 26%, sušený losos 19%, lososový olej 2,5%, lososový vývar 2,5%), sladké zemiaky, zemiaky, hrášok, ľanové semená, repná dreň, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, moruša, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 25%, surový olej a tuky 13%, surová vláknina 3%, surový popol 8.5%, vlhkosť 8%, *NFE 42,5%, vápnik 1,6%, fosfor 0,8%, omega3 2,2%, omega6 0,8%.*NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 367 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 420 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 12 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 

Váha psa Gramy na deň
1 - 5 kg 25 - 85
5 - 10 kg 85 - 145
10 - 20 kg 145 - 240
20 - 30 kg 240 - 330
30 - 40 kg 330 - 410
   40kg +     410 +


Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6.2 kg
EAN: 8588007416472
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416472
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 2 kg 8588008528730 1
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov v záťaži s byvolím, jahńacím a hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7905
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Small breed 8588008528327
48,90 €
Jednotková cena: 7,89 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7326
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
dogs chef herdwick minty lamb chops for small breed 2 kg 8588007416625
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 30045
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 2 kg 8588008528082
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá a dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 13283
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 2 kg 8588007416342
20 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11611
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 2 kg 8588007416694
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12014
dogs chef pork chops with apple puree adult 6 kg 8588007416519
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 6 kg.

Kód: 12006
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528778
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7347
dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 6 kg pre dospelych psov 8588008528532
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 6kg.

Kód: 18018
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 6 kg pre dospelych psov 8588008528563
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 19085
Dogs Chef Diet crispy turkey with cranberry senior light 500 g 8588007416656
6,90 €
Jednotková cena: 13,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11506
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Small breed 8588008528198
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7328
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 2 kg 8588007416144
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12289
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Senio Light 8588008528136
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7333