Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR & LIGHT 500 g

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 500 g.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11517
6,70 € / ks Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR & LIGHT 500 g
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Diétny pstruh a losos, so špargľou a sladkými zemiakmi, je pochúťka s minimom kalórií, ktorú rozhodne ocení každý chlpáč. Menej kalórii a tukov s optimálnym obsahom bielkovín, ktoré spojenie pstruha a lososa zabezpečuje, vyhovie psíkom v staršom veku aj tým ktorí by mali mať o nejaké to kilo menej. Toto krmivo je taktiež ľahko stráviteľné a plné vitamínov. Pridaný lososový olej je zdrojom EPA a DHA, ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie mozgu a nervovej sústavy, dobrého zraku a k správnej funkcii srdca. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Má málo kalórií a pomáha v odvodňovaní organizmu, čo ocenia hlavne psí seniori. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. V tejto receptúre nemôže chýbať ani kĺbová výživa v podobe Glukosamínu, MSM a Chondroitínu, ktorých kombinácia udržuje zdravý pohybový aparát vášho psíka.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: pstruh a losos 50% (čerstvý pstruh 30%, sušený losos 11%, čerstvý losos 4%, lososový olej 3%, vývar z lososa 2%),  sladké zemiaky, zemiaky, hrášok, repná dreň, hrachová bielkovina, ľanové semienka,  zemiaková bielkovina, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, špargľa, glukosamín (170 mg/kg), metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), chondroitín sulfát (125 mg/kg), FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 25%, surový olej a tuky 8%, surová vláknina 3,5%, surový popol 8%, vlhkosť 8%, *NFE 47,5%, vápnik 1%, fosfor 0,9%, omega3 4%, omega6 1,4%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 340 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ, L-Karnitín 480 mg

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Optimálna váha  psa
                  Gramy na deň


 
  SENIOR
 NADVÁHA


1 - 5 kg
 25 - 90
25 - 80


5 - 10 kg
90 - 150
80 - 135


10 - 20 kg
150 - 250
135 - 225


20 - 30 kg
250 - 335
225 - 305


30 - 40 kg
335 - 415
305 - 380


40 + kg
415 +
380 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 500 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 0.7 kg
EAN: 8588007416250
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre seniorov
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416250
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 12kg 8588008528525
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 18019
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528181
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed ADULT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
5,80 €
Jednotková cena: 11,60 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7343
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528259
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7346
dogs chef roasted scottish beef with carrots for small active breed 2 kg 8588008528471
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18021
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 6 kg 1
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích vytrvalcov...

Kód: 7904
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 2 kg 8588008528693 1
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7907
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 500g 8588008528709 1
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom.

Kód: 7908
dogs chef herdwick minty lamb chops for small breed 2 kg 8588007416625
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 30045
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 6 kg 8588007416311
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 11604
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Senio Light 8588008528143
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 10kg
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7332
dogs chef grandmas fine herb chicken for small breed 2 kg 8588007416380
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11630
Dogs Chef Venison Salmon with Sweet potato Mulberry ADULT 12 kg 8588007416847
92 €
Jednotková cena: 7,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 12 kg.

Kód: 11708
DOGS CHEF Farmers Tasty Rabbit with Turkey Blackberry 2kg pre dospelych psov
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 19084