Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus SMALL BREED 2 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: 11242
22,50 € / ks Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus SMALL BREED 2 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef

Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus SMALL BREED 2 kg

Atlantický losos a pstruh pripravovaní na špargli, so sladkými zemiakmi, sú skvelou a ľahko stráviteľnú voľbou pre všetkých psích maškrtníkov. Spojenie delikátneho lososa a pstruha tvorí lahodnú kombináciu rýb s obsahom vysokého podielu bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť vášho psa. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. 

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: losos a pstruh 53% (čerstvo pripravený losos a pstruh 27%, sušený losos 20%, lososový olej 4%, vývar z losososa 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, vitamíny, minerály, doplnok omega 3, zeleninový vývar, špargľa, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 27%, surové oleje a tuky 15%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, NFE 39%, vlhkosť 8%, vápnik 1,6%, fosfor 1,5%, omega3 3,5%, omega6 1,1%. *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 376 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.

Váha psa Gramy na deň
1 - 3 kg 25 - 60
3 - 5 kg 60 - 85
5 - 7 kg 85 - 110
7 - 10 kg 110 - 140

Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 2.2 kg
EAN: 8588007416182
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416182
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 2kg 8588008528617
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kuracím mäsom.

Kód: 7355
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
63 €
Jednotková cena: 6,30 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je špeciálne navrhnuté pre dospelé psy. Morčacie mäso je ľahko stráviteľný zdroj bielkovín a minerálov,...

Kód: 9989
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528259
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7346
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s bielou oceánskou rybou, ryžou a jačmeňom je krmivo určené pre dospelé psy. Rybie mäso je kvalitným a ľahko stráviteľným zdrojom...

Kód: 7344
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg All puppies
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a vitamíny,...

Kód: 7336
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 2 kg 8588007416977
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12184
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Senio Light 8588008528006
Akcia
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7334
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 12 kg 8588007416830
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.

Kód: 11658
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg All puppies 8588008528419
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre šteniatka všetkých plemien psov.

Kód: 7338
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 500g 8588008528242
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.

Kód: 9065
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Turkey Duck with Sweet potato and Camomile SMALL BREED 500 g 8588008528099 1
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11501
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 12 kg 8588007416793
93 €
Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 11559