Farmina
Webová stránka značky: Farmina
Farmina Pet Foods
Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
info@farmina.com
Výpis produktov
3,31 €
3,55 €
(–6 %)
Jednotková cena:
11,61 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre dospelé psy.
Kód: ABOV015509
45,63 €
48,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
6,52 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 7 kg.
Kód: ABOV005113
55,88 €
59,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
11,18 € / 1 kg
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s obsahom mäsa z diviaka. Balenie 5 kg.
Kód: ABOV004613
40,05 €
42,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
5,72 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.
Kód: ABOV004425
20,94 €
22,48 €
(–6 %)
Jednotková cena:
8,38 € / 1 kg
Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre starších psov stredných a veľkých plemien. Balenie 2,5 kg.
Kód: ABOV000744
26,67 €
28,99 €
(–8 %)
Jednotková cena:
17,78 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre mačiatka a gravidné alebo dojčiace mačky. Obsahuje slede, sladké zemiaky, spirulinu a rybí olej.
Kód: PHARMAOBC024162
24,83 €
26,99 €
(–8 %)
Jednotková cena:
16,55 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre dospelé mačky zo sleďa, sladkých zemiakov a spiruliny, podporuje zdravé trávenie a vitalitu vášho miláčika.
Kód: PHARMAOBC024160
31,64 €
33,98 €
(–6 %)
Jednotková cena:
15,82 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre šteňatá a dojčiace feny, vyrobené z jahňacieho mäsa, s prídavkom spiruliny, kurkumínu a rybieho oleja.
Kód: PHARMAOBC024154
2,16 €
2,29 €
(–5 %)
Jednotková cena:
15,43 € / 1 kg
Kompletné diétne krmivo pre psy na zníženie potravinových intolerancií.
Kód: PHARMAOBC024115
65,19 €
69,99 €
(–6 %)
Jednotková cena:
9,31 € / 1 kg
Funkčné krmivo pre dospelé psy s kačacím mäsom, quinoou, kokosom a kurkumou, ktoré zabezpečuje vyváženú stravu a podporuje zdravie.
Kód: PHARMAOBC024022
1,66 €
Jednotková cena:
16,60 € / 1 kg
Kompletné diétne krmivo pre mačky na zníženie nadváhy. Obsahuje vysokokvalitné bielkoviny, nízky obsah tuku a Omega-3 a Omega-6 kyseliny.
Kód: PHARMAOBC022457
30,46 €
33,98 €
(–10 %)
Jednotková cena:
12,18 € / 1 kg
Funkčné krmivo pre dospelé psy malých plemien, vyrobené z vysoko kvalitných bielkovín a tukov, zabezpečí vitalitu a zdravie vášho miláčika.
Kód: PHARMAOBC020097
Ovládacie prvky výpisu
395 položiek celkom